Stamboom Van Dijk » doodgeboren kind van de Lisdonk (1870-1870)

Persoonlijke gegevens doodgeboren kind van de Lisdonk 


Gezin van doodgeboren kind van de Lisdonk


Notities over doodgeboren kind van de Lisdonk

 

GemeenteGoirle

Brontypeboek

RegisternaamOverlijdensregister 1870

CodeGLE_O_1870

Periode register1870

Relatietypeongehuwd

Aktenummer26

Pl
aats overlijdenGoirle

Datum overlijden28-07-1870

Overledenedoodgeboren kind van de Lisdonk

Overledene geslachtm

Overledene plaats geboorteGoirle

Vader overledeneJan
Baptist van de Lisdonk

Moeder overledeneMaria Koremans

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot doodgeboren kind van de Lisdonk?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk doodgeboren kind van de Lisdonk

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van doodgeboren kind van de Lisdonk

doodgeboren kind van de Lisdonk
1870-1870


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 28 juli 1870 lag rond de 19,2 °C. De winddruk was 5 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 80%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 4 juni 1868 tot 4 januari 1871 was er in Nederland het kabinet Van Bosse - Fock met als eerste ministers Mr. P.P. van Bosse (liberaal) en Mr. C. Fock (liberaal).
  • In het jaar 1870: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 2 augustus » Feestelijke opening van 's werelds eerste metro, onder de Theems, nabij de Tower Bridge in Londen.
    • 16 augustus » De veldslag bij Mars-la-Tour vormde een onderdeel van de Frans-Duitse Oorlog (1870-1871). Twee Pruisische korpsen drongen het volledige Franse Rijnleger terug naar de forten van Metz.
    • 4 september » Keizer Napoleon III van Frankrijk wordt afgezet. De Derde Republiek wordt uitgeroepen.
    • 20 september » De Inname van Rome beëindigt de Kerkelijke Staat.
    • 27 september » Verheffing van het Apostolisch vicariaat Luxemburg tot Bisdom Luxemburg.
    • 12 december » Joseph H. Rainey uit South Carolina wordt het eerste zwarte lid van het Amerikaans Congres.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Lisdonk

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Lisdonk.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Lisdonk.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Lisdonk (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Van Dijk is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
F. van Dijk, "Stamboom Van Dijk", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_van_dijk/R14686.php : benaderd 24 december 2025), "doodgeboren kind van de Lisdonk (1870-1870)".