Stamboom Van Dijk » Josephus Alphonsus de Meulemeester (1889-????)

Persoonlijke gegevens Josephus Alphonsus de Meulemeester 

Bron 1

Gezin van Josephus Alphonsus de Meulemeester


Notities over Josephus Alphonsus de Meulemeester

Josephus Alphonsus de Meulemeester was pastoor in Terneuzen. Hij is priester gewijd op het seminarie te Hoeven op 2 juni 1917 Zijn eerste Plechtige H. Mis was op 12 juni 1917 in de kerk van "O.L.Vr
. ter Hemelopneming" te Bergen op Zoom. Bovenstaande foto is een afbeelding naar een schilderij gemaakt door Jan Bogaerts in 1930 Jan Bogaerts is een zwager van Josephus Alphonsus de Meulemeester.

Sources:

- naissance: HCM Bergen op Zoom, akte: 457 d.d. 28-11-1889

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Josephus Alphonsus de Meulemeester?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Josephus Alphonsus de Meulemeester

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Josephus Alphonsus de Meulemeester

Josephus Alphonsus de Meulemeester
1889-????


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. van Emstede Web Site, Frans van Emstede, Josephus Alphonsus de Meulemeester, 4 november 2010
    Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
    Stamboom op MyHeritage.com
    Familiesite: van Emstede Web Site
    Stamboom: FPJM van Emstede

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 27 november 1889 lag rond de 1,8 °C. Er was 3 mm neerslag. De winddruk was 6 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 94%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
  • In het jaar 1889: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 22 april » De Amerikaanse president Benjamin Harrison stelt Oklahoma open voor vestiging door kolonisten.
    • 27 juni » Huwelijk van prins Willem van Hohenzollern en prinses Maria Theresia van Bourbon in Slot Sigmaringen.
    • 15 oktober » Opening van het Centraal Station te Amsterdam, gebouwd naar een ontwerp van Pierre Cuypers.
    • 11 november » Washington wordt een staat van de Verenigde Staten.
    • 7 december » John Boyd Dunlop krijgt een octrooi op de luchtband.
    • 8 december » Op initiatief van Pim Mulier wordt de Nederlandse Atletiek en Voetbalbond, de voorloper van de KNVB, opgericht.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Meulemeester


De publicatie Stamboom Van Dijk is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
F. van Dijk, "Stamboom Van Dijk", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_van_dijk/R12437.php : benaderd 29 december 2025), "Josephus Alphonsus de Meulemeester (1889-????)".