Stamboom Van Beusekom » Hendrikje Spoor (????-1734)

Persoonlijke gegevens Hendrikje Spoor 

  • Beroep: Vlak voor hun huwelijk laten zij beiden testament opmaken bij notaris N. Vonck..
  • Zij is overleden op 2 maart 1734 in Utrecht Jacobikerkhof.

Gezin van Hendrikje Spoor

Zij is getrouwd met Henricus Gijsbertsz van Beusekom.

Zij zijn getrouwd op 9 september 1693 te Utrecht.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hendrikje Spoor?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen



Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Spoor

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Spoor.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Spoor.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Spoor (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
H. van Beusekom, "Stamboom Van Beusekom", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_van_beusekom/I435.php : benaderd 29 december 2025), "Hendrikje Spoor (????-1734)".