De temperatuur op 9 november 1924 lag tussen 0,6 °C en 7,9 °C en was gemiddeld 4,1 °C. Er was 7,7 uur zonneschijn (84%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
7 januari » Oprichting van de Féderation Internationale de Hockey (FIH), oftewel de overkoepelende wereldhockeybond, op initiatief van de Fransman Paul Léautey.
16 april » De eerste radio-uitzending via de draadomroep. De Matthäus Passion wordt uitgezonden.
6 september » Mislukte aanslag op de Italiaanse fascistenleider Mussolini.
9 oktober » Opening van stadion Soldier Field in de Amerikaanse stad Chicago.
12 oktober » In de Zwitserse stad Aarau wordt Stadion Brügglifeld officieel in gebruik genomen.
20 december » Adolf Hitler wordt vrijgelaten. Tijdens zijn gevangenschap heeft hij het eerste deel van Mein Kampf geschreven.
Trouwdag 8 november 1949
De temperatuur op 8 november 1949 lag tussen 2,1 °C en 7,0 °C en was gemiddeld 4,3 °C. Er was 14,7 mm neerslag gedurende 4,6 uur. Er was 0,7 uur zonneschijn (8%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
24 februari » De eerste tweetrapsraket met vloeibare brandstof bereikt in White Sands (Verenigde Staten) een hoogte van 40 kilometer.
11 mei » De Algemene Vergadering van de Verenigde Naties verleent met resolutie 273 het lidmaatschap van de VN aan Israël.
11 mei » Het Braziliaans voetbalelftal wint voor de derde keer de Copa América door in de finale met 7-0 te winnen van Paraguay.
12 mei » De Sovjet-autoriteiten heffen de blokkade van Berlijn op.
21 september » Communisten roepen de Volksrepubliek China uit.
9 oktober » In Belgrado wordt Stadion Partizan officieel geopend.
Dag van overlijden 5 december 1994
De temperatuur op 5 december 1994 lag tussen 7,7 °C en 10,9 °C en was gemiddeld 9,5 °C. Er was 1,2 mm neerslag gedurende 1,2 uur. Er was 1,5 uur zonneschijn (19%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
1 april » Hongarije verzoekt om toetreding tot de Europese Unie.
23 september » In de Filipijnen vallen zeker dertien doden als een door regenval veroorzaakte lawine van vulkanisch gesteente omlaag komt van de vulkaan Pinatubo.
18 november » Het Finse parlement stemt met een overweldigende meerderheid voor lidmaatschap van de Europese Unie en plaveit daarmee de weg voor toetreding tot de Unie, volgend jaar.
28 november » In een referendum in Noorwegen wordt voor de tweede keer tegen het lidmaatschap van de Europese Unie gestemd.
13 december » De gemeente Rotterdam sluit Perron Nul op last van burgemeester Bram Peper.
31 december » Bij een brand in het Antwerpse Switel-hotel komen 15 personen om het leven. Er vallen 164 gewonden.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: W. Rovers, "Stamboom Ro(o)vers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_rovers/I7205.php : benaderd 7 oktober 2026), "Anna Petronella de Graaf (1924-1994)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.