Stamboom Ro(o)vers » Gerardus Martinus Coesel (± 1889-1938)

Persoonlijke gegevens Gerardus Martinus Coesel 


Gezin van Gerardus Martinus Coesel

Hij is getrouwd met Antonia Martha Rovers.

Zij zijn getrouwd op 12 juni 1919 te Leusden, Utrecht, Nederland.Bron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gerardus Martinus Coesel?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Gerardus Martinus Coesel

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Gerardus Martinus Coesel

Theodora Hoogwijk
± 1850-????

Gerardus Martinus Coesel
± 1889-1938

1919

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Utrechts archief Tnr.463 invnr. 28 akte 7

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 12 juni 1919 lag tussen 10,6 °C en 31,3 °C en was gemiddeld 18,6 °C. Er was 9,8 uur zonneschijn (59%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1919: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,7 miljoen inwoners.
    • 21 maart » Oprichting van het Bauhaus in Weimar door Walter Gropius.
    • 23 maart » Benito Mussolini richt de fascistische partij op.
    • 7 augustus » Afghanistan wordt onafhankelijk.
    • 14 september » Oprichting van Oostenrijkse voetbalclub Kapfenberger SV.
    • 7 oktober » De Nederlandse luchtvaartmaatschappij KLM wordt opgericht en is daarmee de oudst bestaande luchtvaartmaatschappij van de wereld.
    • 6 november » Eerste radio-uitzending in Nederland voor een algemeen publiek verzorgd door radiopionier Hanso Schotanus à Steringa Idzerda
  • De temperatuur op 3 juli 1938 lag tussen 11,4 °C en 19,2 °C en was gemiddeld 15,0 °C. Er was 2,3 mm neerslag gedurende 1,5 uur. Er was 6,5 uur zonneschijn (39%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1938: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,6 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Het Belgisch Vakverbond, voorloper van het ABVV, wordt opgericht.
    • 13 maart » De nieuwe Oostenrijkse kanselier Arthur Seyss-Inquart proclameert de anschluss van Oostenrijk bij nazi-Duitsland waarna het de oostprovincie (Ostmark) van het Derde Rijk wordt genoemd.
    • 16 maart » Hitler houdt een rede in Wenen.
    • 26 mei » Adolf Hitler legt in Wolfsburg de eerste steen voor de fabriek van de "Kraft durch Freude"-wagen, het huidige Volkswagen.
    • 23 september » De Ara Pacis Augustae wordt voor de tweede keer in zijn bestaan ingewijd. Sindsdien is het een van de beroemdste Romeinse monumenten.
    • 9 oktober » Demonstratie van de eerste hoogtemeter op basis van radiogolven, in New York.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Coesel

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Coesel.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Coesel.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Coesel (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Ro(o)vers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
W. Rovers, "Stamboom Ro(o)vers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_rovers/I3756.php : benaderd 13 oktober 2026), "Gerardus Martinus Coesel (± 1889-1938)".