Stamboom Ro(o)vers » Mergo "Goke" Rovers (1910-1965)

Persoonlijke gegevens Mergo "Goke" Rovers 


Gezin van Mergo "Goke" Rovers

Zij is getrouwd met Wilhelmus Rijkers.

Zij zijn getrouwd op 28 april 1937, zij was toen 27 jaar oud.Bron 2

Huwelijksakte aanwezig

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Mergo "Goke" Rovers?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Mergo "Goke" Rovers

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Mergo Rovers

Maria van de Donk
± 1840-????

Mergo Rovers
1910-1965

1937

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Geboorteregister Uden 1910, archiefnummer 550, inventarisnummer 3208, aktenummer 12
  2. Huwelijksregister Uden 1937, archiefnummer 405, inventarisnummer 565, aktenummer 18
  3. Overlijdensregister Veghel 1965, archiefnummer 1299, inventarisnummer 4413, aktenummer 260

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 28 januari 1910 lag tussen -5,0 °C en 5,0 °C en was gemiddeld 0,7 °C. Er was 2,7 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1910: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,9 miljoen inwoners.
    • 23 januari » Het vissersschip MD 1 uit Middelharnis zinkt tijdens een storm, 13 doden.
    • 14 maart » Blow-out van oliebron Lakeview-1 in Californië, waarbij bijna een miljard liter aardolie verloren gaat.
    • 24 juni » Japan valt Korea binnen.
    • 1 september » Opening van het Ninian Park in Cardiff.
    • 20 oktober » De RMS Olympic wordt te water gelaten in Belfast, Ierland.
    • 20 november » Francisco I. Madero begint de opstand tegen Porfirio Díaz: begin van de Mexicaanse Revolutie.
  • De temperatuur op 29 januari 1910 lag tussen 0,1 °C en 4,2 °C en was gemiddeld 2,5 °C. Er was 5,7 mm neerslag. Er was 4,3 uur zonneschijn (48%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1910: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,9 miljoen inwoners.
    • 24 juni » Japan valt Korea binnen.
    • 15 september » Theodor Wulf publiceert in Physikalische Zeitschrift over de door hem ontdekte kosmische straling.
    • 19 september » In Amsterdam betogen 25.000 mensen voor algemeen kiesrecht.
    • 20 oktober » De RMS Olympic wordt te water gelaten in Belfast, Ierland.
    • 30 november » Oprichting van de Chileense voetbalclub Audax Club Sportivo Italiano.
    • 16 december » Henri Coandă maakt de eerste vlucht in een vliegtuig met straalmotor.
  • De temperatuur op 28 april 1937 lag tussen 2,9 °C en 13,5 °C en was gemiddeld 8,5 °C. Er was 4,1 uur zonneschijn (28%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1937: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,6 miljoen inwoners.
    • 7 januari » Prinses Juliana trouwt met Prins Bernhard van Lippe-Biesterfeld in de Sint-Jacobskerk in Den Haag. De Maastrichtste 7 Januaristraat verwijst hiernaar.
    • 19 februari » Koningin Wilhelmina ondertekent een Koninklijk Besluit waarin staat dat rood, wit en blauw de kleuren van de vlag van het Koninkrijk der Nederlanden zijn.
    • 17 mei » In Solna wordt het Råsunda Stadion geopend.
    • 8 juni » Wereldpremière van de Carmina Burana van Carl Orff in de Alte Oper in Frankfurt am Main.
    • 14 juli » Oprichting Hockeyclub 's-Hertogenbosch.
    • 9 december » De Slag om Nanking begint.
  • De temperatuur op 24 november 1965 lag tussen 0,2 °C en 5,7 °C en was gemiddeld 3,6 °C. Er was 10,1 mm neerslag gedurende 6,6 uur. Er was 0,1 uur zonneschijn (1%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 24 juli 1963 tot 14 april 1965 was er in Nederland het kabinet Marijnen met als eerste minister Mr. V.G.M. Marijnen (KVP).
  • Van 14 april 1965 tot 22 november 1966 was er in Nederland het kabinet Cals met als eerste minister Mr. J.M.L.Th. Cals (KVP).
  • In het jaar 1965: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 12,2 miljoen inwoners.
    • 19 mei » Tu'i Malila, de oudst bekende schildpad, sterft in Tonga op de leeftijd van 188 of 192 jaar.
    • 1 juli » Oprichting van de Slowaakse voetbalclub VTJ Dukla Banská Bystrica.
    • 21 augustus » Het eerste nummer van het weekblad Voetbal International verschijnt.
    • 21 augustus » In Nederland verschijnt het eerste nummer van het weekblad Voetbal International.
    • 7 december » Paus Paulus VI van de Rooms-Katholieke Kerk, en patriarch Athenagoras I van de oosters-orthodoxe kerk heffen tegelijkertijd de wederzijdse excommunicatie op die bestond sinds 1054.
    • 22 december » Oprichting van de Oost-Duitse voetbalclub 1. FC Magdeburg.
  • De temperatuur op 27 november 1965 was gemiddeld 2,4 °C. Er was 10,2 mm neerslag gedurende 8,1 uur. Er was 1,0 uur zonneschijn (12%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 24 juli 1963 tot 14 april 1965 was er in Nederland het kabinet Marijnen met als eerste minister Mr. V.G.M. Marijnen (KVP).
  • Van 14 april 1965 tot 22 november 1966 was er in Nederland het kabinet Cals met als eerste minister Mr. J.M.L.Th. Cals (KVP).
  • In het jaar 1965: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 12,2 miljoen inwoners.
    • 30 maart » Vietnamoorlog: een autobom ontploft voor de Amerikaanse ambassade in Saigon, 22 mensen komen om, 183 raken gewond.
    • 24 mei » Oprichting van de Portugese voetbalclub Clube Desportivo Mafra.
    • 26 mei » RSC Anderlecht wint voor de eerste keer in de clubgeschiedenis de Belgische voetbalbeker door Standard Luik in de finale met 3-2 te verslaan.
    • 28 juni » Prinses Beatrix verlooft zich met de Duitse diplomaat Claus van Amsberg.
    • 26 oktober » De Beatles ontvangen van de Britse vorstin een koninklijke onderscheiding.
    • 11 november » Ian Smith wil niet aan de wensen van Groot-Brittannië voldoen en roept de onafhankelijkheid uit van Rhodesië.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Rovers

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Rovers.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Rovers.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Rovers (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Ro(o)vers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
W. Rovers, "Stamboom Ro(o)vers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_rovers/I29003.php : benaderd 11 januari 2026), "Mergo "Goke" Rovers (1910-1965)".