De temperatuur op 11 augustus 1951 lag tussen 9,3 °C en 17,3 °C en was gemiddeld 14,5 °C. Er was 1,6 mm neerslag gedurende 2,2 uur. Er was 1,6 uur zonneschijn (11%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
Van 15 maart 1951 tot 2 september 1952 was er in Nederland het kabinet Drees I met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
6 januari » Mebyon Kernow, de partij voor de belangen van Cornwall, wordt opgericht.
28 januari » Opening van het Estádio Fonte Nova in Salvador, Brazilië.
14 maart » Johan Sauwens, Belgisch politicus
2 juni » Encycliek Evangelii Praecones van Paus Pius XII over het bevorderen van het katholieke missiewerk.
15 september » Encycliek Ingruentium Malorum van Paus Pius XII over het bidden van de rozenkrans.
2 oktober » De eerste Nederlandse televisiezender, Nederland 1, wordt gelanceerd.
Trouwdag 25 mei 1976
De temperatuur op 25 mei 1976 lag tussen 4,8 °C en 20,4 °C en was gemiddeld 12,9 °C. Er was 0,8 mm neerslag gedurende 1,5 uur. Er was 9,6 uur zonneschijn (60%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
4 januari » De eerste aflevering van Sesamstraat wordt uitgezonden.
9 maart » Het neerstorten van een ski-cabine in de Italiaanse wintersportplaats Cavalese kost 42 toeristen het leven.
3 april » Het eenentwintigste Eurovisiesongfestival vindt plaats in Nederland en wordt gewonnen door de groep Brotherhood of Man met het liedje Save your kisses for me.
9 mei » Ulrike Meinhof van de RAF wordt dood aangetroffen in haar cel in de gevangenis in Stuttgart-Stammheim.
2 juli » Noord- en Zuid-Vietnam worden herenigd en vormen de Socialistische Republiek Vietnam. De stad Saigon wordt omgedoopt tot Ho Chi Minhstad.
21 juli » De Britse ambassadeur in Dublin, Christopher Ewart-Biggs, wordt vermoord door de IRA.
Dag van overlijden 9 juni 2009
De temperatuur op 9 juni 2009 lag tussen 12,1 °C en 19,6 °C en was gemiddeld 14,8 °C. Er was 9,9 mm neerslag gedurende 3,3 uur. Er was 5,4 uur zonneschijn (32%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
21 januari » Het nieuwe radiostation MNM gaat van start.
29 januari » In de Rotterdamse metro wordt de strippenkaart vrijwel afgeschaft.
31 januari » De gematigde islamistische oppositieleider Sharif Sheikh Ahmed wordt door het parlement van Somalië verkozen tot nieuwe president van het Oost-Afrikaanse land.
8 mei » Immunoloog Mark Waer is verkozen tot nieuwe rector van de Katholieke Universiteit Leuven.
26 mei » De Zweedse marine raakt in de Golf van Aden verwikkeld in een vuurgevecht met piraten. Het marineschip HMS Malmö wordt hierbij beschoten met een raketwerper.
30 mei » De Australische violist Ray Chen wint de Koningin Elisabethwedstrijd voor viool. De tweede plaats is voor de Belg Lorenzo Gatto.
Dag van crematie 15 juni 2009
De temperatuur op 15 juni 2009 lag tussen 10,9 °C en 19,1 °C en was gemiddeld 15,4 °C. Er was 1,2 mm neerslag gedurende 0,7 uur. Er was 3,9 uur zonneschijn (23%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
9 mei » Zangeres Lisa Hordijk wint de talentenjacht X Factor.
11 mei » De lancering van de vierde en tevens laatste onderhoudsmissie (STS-125) naar de ruimtetelescoop Hubble vond plaats.
11 mei » Mbark Boussoufa van RSC Anderlecht wint voor de tweede keer de Ebbenhouten Schoen als beste voetballer van Afrikaanse afkomst in de Belgische Eerste klasse A.
22 augustus » Bij de WK atletiek in Berlijn scherpt de Poolse atlete Anita Włodarczyk het wereldrecord kogelslingeren (77,80 meter) van haar Russische collega Tatjana Lysenko aan tot 77,96 meter.
30 september » 50km ten noordwesten van de havenstad Padang (op het Indonesische eiland Sumatra) vindt een aardbeving plaats van 7.6 op de schaal van Richter. Gebouwen storten in, waaronder een ziekenhuis. De aardbeving kost aan zeker 1100 mensen het leven.
6 november » Door de val van de regering in Roemenië ziet het Internationaal Monetair Fonds zich genoodzaakt de financiële hulp aan het Oost-Europese land op te schorten.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: H. Panjer, "Stamboom Panjer", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_panjer/I7914.php : benaderd 9 februari 2026), "Tonnis Gerard Buigholt (1951-2009)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.