Stamboom Panjer » Frederika Jansina Hagenus (1906-1995)

Persoonlijke gegevens Frederika Jansina Hagenus 


Gezin van Frederika Jansina Hagenus

Zij is getrouwd met Harm Korthuis.

Zij zijn getrouwd op 12 december 1924 te Finsterwolde, Groningen, Nederland, zij was toen 18 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Lammert Korthuis  1925-1946
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Frederika Jansina Hagenus?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Frederika Jansina Hagenus

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Frederika Jansina Hagenus

Udo Hagenus
1846-1929
Harm Hagenus
1877-1947
Antje Spakman
± 1886-????

Frederika Jansina Hagenus
1906-1995

1924

Harm Korthuis
1902-1946


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 22 juni 1906 lag tussen 13,4 °C en 21,5 °C en was gemiddeld 17,4 °C. Er was 6,5 mm neerslag. Er was 4,6 uur zonneschijn (27%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • In het jaar 1906: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
      • 1 februari » In Rotterdam wordt de korfbalclub RSC Velox opgericht.
      • 2 maart » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Deportivo La Coruña.
      • 19 april » Maurice Brébart en Fernand Oedenkoven stichten de krant La Dernière Heure.
      • 13 juni » Oprichting van de Poolse voetbalclub Cracovia Kraków.
      • 18 juni » Oprichting van de Paraguayaanse voetbalbond onder de naam Liga Paraguaya de Fútbol.
      • 4 juli » Goedkeuring van de Priestercongregatie van het Heilig Hart van Jezus door paus Pius X.
    • De temperatuur op 12 december 1924 lag tussen -5,0 °C en -3,4 °C en was gemiddeld -4,3 °C. Er was 0,3 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1924: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,2 miljoen inwoners.
      • 8 februari » In Carson City in de Amerikaanse staat Nevada wordt voor het eerst een doodvonnis voltrokken met behulp van een gaskamer.
      • 22 februari » Calvin Coolidge houdt als eerste president van de Verenigde Staten een radiotoespraak vanuit het Witte Huis.
      • 25 juni » Albert Calmette en Camille Guérin introduceren het vaccin tegen tuberculose.
      • 23 juli » Oprichting van de Deense voetbalclub Esbjerg fB.
      • 1 oktober » De Eerste vlucht KLM naar Nederlands-Indië vertrekt van Schiphol voor de eerste intercontinentale commerciële vlucht naar Batavia.
      • 30 oktober » Wereldspaardag is 30 oktober 1924 in het leven geroepen op het eerste internationale spaarbankcongres van de Wereldvereniging van Spaarbanken in Milaan, Italië. De dag is bedoeld om mensen wereldwijd bewust te maken van het belang van sparen.
    • De temperatuur op 15 januari 1995 lag tussen 6,7 °C en 8,2 °C en was gemiddeld 7,6 °C. Er was 1,8 mm neerslag gedurende 3,3 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
    • In het jaar 1995: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 15,4 miljoen inwoners.
      • 17 mei » De nieuwe Franse president Jacques Chirac benoemt als eerste politieke daad Alain Juppé tot premier.
      • 18 mei » De Duitse vice-kanselier en minister van Buitenlandse Zaken Klaus Kinkel treedt af als voorzitter van de liberale FDP. De minister aanvaardt de consequenties van de verkiezingsnederlaag in Noordrijn-Westfalen en Bremen, waar de FDP de kiesdrempel niet haalde.
      • 18 mei » Grolsch versterkt zijn positie op de Poolse biermarkt door een overeenkomst aan te gaan met het Poolse Elbrewery Company voor de nationale distributie van Grolsch Premium Pilsner in het Oost-Europese land.
      • 7 juni » Het door Tutsi's gedomineerde regeringsleger van Burundi vermoordt bij de inval in enkele Hutu-wijken van de hoofdstad Bujumbura zeker veertig ongewapende Hutu's.
      • 18 juni » Noorwegen wint het tweede WK voetbal voor vrouwen door Duitsland in de finale met 2-0 te verslaan.
      • 31 oktober » Ingebruikname van de vlag van Gagaoezië
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Hagenus

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Hagenus.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Hagenus.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Hagenus (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Panjer is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    H. Panjer, "Stamboom Panjer", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_panjer/I6455.php : benaderd 9 februari 2026), "Frederika Jansina Hagenus (1906-1995)".