Stamboom Panjer » Trijntje Stubbe (1887-1974)

Persoonlijke gegevens Trijntje Stubbe 


Gezin van Trijntje Stubbe

Zij is getrouwd met Jan Groen.

Zij zijn getrouwd op 27 april 1907 te Bellingwolde, Groningen, Nederland, zij was toen 19 jaar oud.

akte 11

Kind(eren):

  1. Geessien Groen  ± 1918-1920
  2. Fekko Groen  ± 1921-1923
  3. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Trijntje Stubbe?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Trijntje Stubbe

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Trijntje Stubbe

Wientje Loers
± 1825-????
Trientje Jurjens
± 1822-1904
Fedde Stubbe
1848-1923
Moetje Loers
± 1858-1936

Trijntje Stubbe
1887-1974

1907

Jan Groen
1879-1961

Geessien Groen
± 1918-1920
Fekko Groen
± 1921-1923

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 25 mei 1887 lag rond de 12,1 °C. De winddruk was 26 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 67%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
    • In het jaar 1887: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 13 maart » Aleksandr Oeljanov, de broer van Lenin pleegt een moordaanslag op tsaar Alexander III. In totaal 74 mensen worden hierbij opgepakt. De meesten worden vrijgelaten maar Aleksandr wordt terechtgesteld op 20 mei 1887 in Sjlisselburg.
      • 22 maart » De eerste editie van de Colombiaanse krant El Espectador verschijnt.
      • 4 juni » In Parijs wordt het Institute Pasteur opgericht.
      • 26 juli » Het eerste Esperantoboek komt uit. De verwachting is dat binnen 100 jaar de hele wereld deze taal spreekt.
      • 15 augustus » Eerste beklimming van de Mönch in Zwitserland.
      • 1 september » Emile Berliner vraagt octrooi aan op de grammofoonplaat.
    • De temperatuur op 27 april 1907 lag tussen 1,5 °C en 9,3 °C en was gemiddeld 4,8 °C. Er was 1,1 mm neerslag. Er was 4,6 uur zonneschijn (31%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • In het jaar 1907: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,6 miljoen inwoners.
      • 13 januari » Oprichting van de Zweedse voetbalclub Degerfors IF.
      • 21 februari » De veerboot SS Berlin breekt tijdens een storm in twee stukken op de pier van Hoek van Holland. 128 mensen komen om. Slechts zestien personen overleven de ramp.
      • 24 april » Oprichting van de Egyptische voetbalclub Al-Ahly.
      • 1 augustus » Robert Baden-Powell richt de padvinderij op.
      • 8 september » Encycliek Pascendi Dominici Gregis van paus Pius X over de leerstellingen van het modernisme.
      • 23 september » Grote brand in woningcomplex aan de Marnixstraat te Amsterdam, 8 doden.
    • De temperatuur op 26 april 1974 lag tussen 1,5 °C en 12,0 °C en was gemiddeld 6,8 °C. Er was 12,0 uur zonneschijn (82%). Het was licht bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van vrijdag 11 mei 1973 tot maandag 19 december 1977 was er in Nederland het kabinet Den Uyl met als eerste minister Drs. J.M. den Uyl (PvdA).
    • In het jaar 1974: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 13,5 miljoen inwoners.
      • 3 maart » Turkish Airlines-vlucht 981, uitgevoerd met een Douglas DC-10 stort neer bij Parijs, alle 346 inzittenden komen om.
      • 24 juli » Konstandinos Karamanlis keert terug uit ballingschap om in Griekenland een burgerregering te vormen.
      • 10 september » Guinee-Bissau wordt onafhankelijk van Portugal.
      • 28 oktober » Eerste vlucht van een Dassault Super-Étendard, een aanvalsjager van de Franse vliegtuigbouwer Dassault Aviation.
      • 24 november » Twee Palestijnse kapers steken op Schiphol een Vickers VC-10 van British Airways in brand en geven zich daarna over. Ze worden vrijgelaten na de kaping van een Brits vliegtuig dat is geland in Tunis.
      • 13 december » Malta wordt een republiek.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Stubbe

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Stubbe.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Stubbe.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Stubbe (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Panjer is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    H. Panjer, "Stamboom Panjer", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_panjer/I4958.php : benaderd 24 september 2026), "Trijntje Stubbe (1887-1974)".