Stamboom Panjer » Roelf van Delden

Persoonlijke gegevens Roelf van Delden 

  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op voor an Delden.

Gezin van Roelf van Delden

Hij is getrouwd met Annechien Moesker.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Siemon van Delden  ± 1885-1956

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Roelf van Delden?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Roelf van Delden

Roelf van Delden
????-


Siemon van Delden
± 1885-1956

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van Delden


De publicatie Stamboom Panjer is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
H. Panjer, "Stamboom Panjer", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_panjer/I3934.php : benaderd 25 december 2025), "Roelf van Delden".