Stamboom Panjer » Harm Wiecher Westerman (1916-1988)

Persoonlijke gegevens Harm Wiecher Westerman 


Gezin van Harm Wiecher Westerman

Hij is getrouwd met Hillechien Dutmer.

Zij zijn getrouwd.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Harm Wiecher Westerman?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Harm Wiecher Westerman

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Harm Wiecher Westerman

Jacob Panjer
1845-1907
Aaltje Panjer
1873-1922

Harm Wiecher Westerman
1916-1988



    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 28 juni 1916 lag tussen 10,1 °C en 14,9 °C en was gemiddeld 12,3 °C. Er was 5,4 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1916: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,4 miljoen inwoners.
      • 9 maart » Duitsland verklaart de oorlog aan Portugal.
      • 14 maart » Horton Foote, Amerikaans toneel- en scenarioschrijver († 2009)
      • 15 maart » De Universiteit van Gent wordt vernederlandst; dit wordt echter na het einde van de Eerste Wereldoorlog weer teruggedraaid.
      • 24 april » Easter Rising in Ierland.
      • 30 november » In Boedapest worden keizer Karel I van Oostenrijk en zijn gemalin Zita van Bourbon-Parma met de Stefanskroon tot koning en koningin van Hongarije gekroond.
      • 2 december » De Franse generaal Joseph Joffre wordt vervangen door Robert Nivelle als stafchef van het Franse leger.
    • De temperatuur op 20 december 1988 lag tussen 2,6 °C en 8,3 °C en was gemiddeld 5,1 °C. Er was 0,1 mm neerslag gedurende 0,1 uur. Er was 0,5 uur zonneschijn (6%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 4 november 1986 tot dinsdag 7 november 1989 was er in Nederland het kabinet Lubbers II met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1988: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 14,7 miljoen inwoners.
      • 5 januari » Jules Croiset blijkt zijn eigen ontvoering, dreigbrieven en een bommelding in scène te hebben gezet.
      • 23 februari » Schaatsster Yvonne van Gennip wint de 3000 meter (goud) in Calgary tijdens de Olympische Winterspelen.
      • 18 april » De Jeruzalemse rechtbank wijst "zonder enige twijfel" de Oekraïner John Demjanjuk aan als de oorlogsmisdadiger bijgenaamd "Ivan de Verschrikkelijke" uit het nazi-concentratiekamp Treblinka.
      • 23 april » Jelle Nijdam wint de 23ste editie van de Amstel Gold Race.
      • 1 juni » Het Nederlands voetbalelftal sluit in Amsterdam de voorbereidingen op het EK voetbal 1988 af met een 2-0-overwinning op Roemenië.
      • 7 augustus » De Amerikaanse Lynne Cox zwemt zonder beschermende kleding de Beringstraat tussen Alaska en Rusland over.
    • De temperatuur op 24 december 1988 lag tussen 3,8 °C en 9,9 °C en was gemiddeld 7,7 °C. Er was 1,5 mm neerslag gedurende 1,8 uur. Er was 0,1 uur zonneschijn (1%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 4 november 1986 tot dinsdag 7 november 1989 was er in Nederland het kabinet Lubbers II met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1988: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 14,7 miljoen inwoners.
      • 5 januari » Jules Croiset blijkt zijn eigen ontvoering, dreigbrieven en een bommelding in scène te hebben gezet.
      • 21 februari » De Amerikaanse tv-dominee Jimmy Swaggart treedt terug na seksuele misstappen.
      • 26 februari » De Duitse atleet Carlo Thränhardt evenaart bij atletiekwedstrijden in Berlijn het bijna één jaar oude wereldrecord hoogspringen van Patrik Sjöberg: 2,43 meter.
      • 25 mei » PSV wint de Europacup I (voorloper van de Champions League) door Benfica in de strafschoppenreeks te verslaan.
      • 30 juni » Aartsbisschop Marcel Lefebvre wijdt in Écône in Zwitserland vier bisschoppen zonder toestemming van de Heilige Stoel.
      • 8 september » De Cubaanse atleet Javier Sotomayor scherpt bij atletiekwedstrijden in Salamanca het ruim half jaar oude wereldrecord hoogspringen van Carlo Thränhardt met 1 centimeter aan tot 2,43 meter.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Westerman


    De publicatie Stamboom Panjer is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    H. Panjer, "Stamboom Panjer", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_panjer/I1142.php : benaderd 29 september 2026), "Harm Wiecher Westerman (1916-1988)".