Stamboom Muller » Arthur Abels (1902-1982)

Persoonlijke gegevens Arthur Abels 


Gezin van Arthur Abels

(1) Hij is getrouwd met Martha Waima.

Zij zijn getrouwd.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)
  4. (Niet openbaar)


(2) Hij is getrouwd met Josina Carolina (Carla) Francisca Muller.

Zij zijn getrouwd.


Notities over Arthur Abels

De grafsteen van Arthur en Waima Martha Abels is in juli 2016 in Surabaya "Kembang Kuning" begraafplaats gemaakt.

Geschiedenis van Arthur Abels, was getrouwd met een indonesische vrouw genaamd Martha Waima. Hieruit kwamen wij: Elly, Willem Frederick, Lodewijk, Johan en het Laats Marijke Analise. Als Waima Martha gestorven was, trouwde Arthur met Carla Muller (kort geschreven). Wij emigreerde in januari 1955 naar Nederland in het dorp Cadier en Keer en verhuisden in 1958 naar Den Haag. Arthur had met Carla Muller geen kinderen. Meer kan Johan van hun Stiefmoeder niet veel beschrijven. Johan weet alleen dat verwanten van hun Stiefmoeder naar Denver Colorado zijn geëmigreerd.

Kinderen van de fam. Abels hebben eigenlijk geen contact met de fam. Muller gehad noch in Nederland als ook in Indonesië. Dus weet Johan heel weinig van fam. Muller. Ze hadden meer contact met de fam. van Arthur en Waima in Purwodadi.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Arthur Abels?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Arthur Abels

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 23 juni 1902 lag tussen 9,7 °C en 21,2 °C en was gemiddeld 15,9 °C. Er was 4,7 uur zonneschijn (28%). Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1902: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
    • 25 februari » Het Londense publiek staat versteld bij de demonstratie van de eerste stofzuiger door Hubert Booth.
    • 2 april » Dimitri Spijagin (Russisch minister van Binnenlandse Zaken wordt in Mariinskipaleis vermoordt door een terrorist)
    • 31 mei » Einde van de Tweede Boerenoorlog in Zuid-Afrika.
    • 1 juni » De grote staking van Twentse textielarbeiders verloopt. Op het hoogtepunt van de acties waren 45.000 textielarbeiders werkloos, hetzij door staking, hetzij door uitsluiting.
    • 23 juli » Oprichting van de Nederlandse voetbalclub SBV Excelsior.
    • 14 december » Eerste telegraafkabel gelegd onder de Stille Oceaan.
  • De temperatuur op 27 november 1982 lag tussen 1,1 °C en 7,1 °C en was gemiddeld 4,5 °C. Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van vrijdag 11 september 1981 tot zaterdag 29 mei 1982 was er in Nederland het kabinet Van Agt II met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA).
  • Van zaterdag 29 mei 1982 tot donderdag 4 november 1982 was er in Nederland het kabinet Van Agt III met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA).
  • Van donderdag 4 november 1982 tot maandag 14 juli 1986 was er in Nederland het kabinet Lubbers I met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1982: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,3 miljoen inwoners.
    • 14 maart » François Sterchele, Belgisch voetballer († 2008)
    • 23 maart » Het Nederlands voetbalelftal fungeert als sparringpartner voor het WK voetbal 1982. Op Hampden Park in Glasgow wint Schotland met 2-1 van Oranje.
    • 25 april » Israël draagt het laatste deel van de bezette Sinaïwoestijn over aan Egypte.
    • 31 oktober » De Thames Barrier, onderdeel van de waterkering in Londen, wordt voor de eerste keer omhoog gezet.
    • 1 november » John McEnroe herovert de nummer één-positie op de wereldranglijst der tennisprofessionals op Jimmy Connors, maar moet die plaats al na één week weer afstaan aan zijn rivaal.
    • 3 december » Jannes van der Wal wordt wereldkampioen dammen in São Paulo.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Abels

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Abels.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Abels.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Abels (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Muller is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
R.F.F. Langen, "Stamboom Muller", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_muller/I548.php : benaderd 29 december 2025), "Arthur Abels (1902-1982)".