De temperatuur op 27 juni 1929 lag tussen 8,9 °C en 17,5 °C en was gemiddeld 12,3 °C. Er was 0,2 mm neerslag. Er was 2,8 uur zonneschijn (17%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
6 januari » Proclamatie van het koninkrijk van Joegoslavië.
18 januari » IJe Wijkstra doodt in het Groningse Doezum vier veldwachters die zijn minnares Aaltje van der Tuin bij hem willen weghalen.
31 januari » Leon Trotski wordt verbannen uit de Sovjet-Unie.
7 augustus » Oprichting van de Griekse voetbalclub Ergotelis FC.
17 november » Het Argentijns voetbalelftal wint voor de vierde keer de Copa América door in de slotwedstrijd met 2-0 te winnen van Uruguay.
26 december » Oprichting van de Oostenrijkse voetbalclub SC Rheindorf Altach.
Dag van overlijden 13 oktober 2000
De temperatuur op 13 oktober 2000 lag tussen 6,7 °C en 16,4 °C en was gemiddeld 11,6 °C. Er was 8,4 uur zonneschijn (77%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
10 maart » De NASDAQ bereikt 5048.62, haar hoogste waarde ooit.
8 mei » Hervé Nzelo-Lembi van Club Brugge wint voor de eerste keer de Ebbenhouten Schoen als beste voetballer van Afrikaanse afkomst in de Belgische Jupiler Pro League.
24 juni » Benoeming van Jan van Burgsteden tot hulpbisschop van Haarlem.
13 augustus » PSV wint de vijfde editie van de strijd om de Johan Cruijff Schaal door Roda JC met 2-0 te verslaan.
16 september » Marcel Wouda zwemt een Nederlands record op de 100 meter schoolslag.
11 november » De kabeltreinramp in Kaprun maakt 155 slachtoffers.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: F. Kueter, "Stamboom Kueter", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_kueter/I6908.php : benaderd 30 december 2025), "John MICHELS (1929-2000)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.