Stamboom Kueter » John Francis LECHLEITER (1902-1986)

Persoonlijke gegevens John Francis LECHLEITER 


Gezin van John Francis LECHLEITER

Hij is getrouwd met Amelia Florence MOHR.

Zij zijn getrouwd op 5 juni 1934 te Louisville,Kentucky,America, hij was toen 31 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot John Francis LECHLEITER?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk John Francis LECHLEITER

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van John Francis LECHLEITER

John Francis LECHLEITER
1902-1986

1934

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 17 juni 1902 lag tussen 9,1 °C en 18,7 °C en was gemiddeld 12,4 °C. Er was 2,5 uur zonneschijn (15%). Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1902: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
    • 25 februari » Het Londense publiek staat versteld bij de demonstratie van de eerste stofzuiger door Hubert Booth.
    • 6 maart » Real Madrid wordt opgericht.
    • 2 april » Dimitri Spijagin (Russisch minister van Binnenlandse Zaken wordt in Mariinskipaleis vermoordt door een terrorist)
    • 1 juni » De grote staking van Twentse textielarbeiders verloopt. Op het hoogtepunt van de acties waren 45.000 textielarbeiders werkloos, hetzij door staking, hetzij door uitsluiting.
    • 23 augustus » Bij Herwijnen slaat een bootje om met passagiers voor een voor anker liggend stoomschip, vijf van de tien opvarenden verdrinken.
    • 31 oktober » Voltooiing van de eerste telegraafkabel door de Stille Oceaan.
  • De temperatuur op 5 juni 1934 lag tussen 7,7 °C en 19,3 °C en was gemiddeld 13,4 °C. Er was 11,8 uur zonneschijn (71%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1934: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,3 miljoen inwoners.
    • 1 februari » Verheffing van de Apostolische Prefectuur Celebes in Nederlands-Indië tot Apostolisch vicariaat.
    • 23 februari » Leopold III wordt na de dood van zijn vader Albert I koning der Belgen.
    • 11 maart » De 'kopbal à la Bakhuys' ziet het licht. Met een snoekduik passeert Beb Bakhuys de Belgische doelman André Vandeweijer in de door Nederland met 9-3 gewonnen wedstrijd in het Olympisch Stadion in Amsterdam.
    • 1 april » Bonnie en Clyde vermoorden twee jonge highway patrol-agenten nabij Grapevine (Texas).
    • 16 april » De Opperste Sovjet, het parlement van de Sovjet-Unie, stelt de titel Held van de Sovjet-Unie in.
    • 23 mei » Bonnie Parker en Clyde Barrow lopen in een hinderlaag van de politie en worden doodgeschoten.
  • De temperatuur op 29 januari 1986 lag tussen 0,1 °C en 3,4 °C en was gemiddeld 1,8 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 1,8 uur zonneschijn (20%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 4 november 1982 tot maandag 14 juli 1986 was er in Nederland het kabinet Lubbers I met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • Van dinsdag 4 november 1986 tot dinsdag 7 november 1989 was er in Nederland het kabinet Lubbers II met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1986: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,5 miljoen inwoners.
    • 19 februari » Barry Seal, een van de Amerikaanse piloten van het Medellínkartel, wordt vermoord, omdat hij een getuigenis heeft afgelegd tegen de bende van de Colombiaanse drugsbaron Pablo Escobar.
    • 30 april » Verbod op de walvisvangst.
    • 10 september » Het Nederlands voetbalelftal verliest in een oefeninterland in Praag met 1-0 van Tsjechoslowakije.
    • 9 oktober » De première van de musical "The Phantom of the Opera" vindt plaats in Her Majesty's Theatre te Londen.
    • 10 oktober » Een aardbeving in San Salvador doodt 500 mensen.
    • 22 december » Andrej Sacharov en zijn vrouw Jelena Bonner keren na zeven jaar ballingschap terug in Moskou.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam LECHLEITER


De publicatie Stamboom Kueter is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
F. Kueter, "Stamboom Kueter", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_kueter/I4401.php : benaderd 24 oktober 2026), "John Francis LECHLEITER (1902-1986)".