Stamboom Kueter » William F. DODDS (1900-1943)

Persoonlijke gegevens William F. DODDS 


Gezin van William F. DODDS

Hij is getrouwd met Clara SCHMIDT.

Zij zijn getrouwd op 5 december 1921, hij was toen 21 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Karen DODDS  1941-1941

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot William F. DODDS?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk William F. DODDS

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van William F. DODDS

John DODDS
1841-1925

William F. DODDS
1900-1943

1921

Clara SCHMIDT
1904-1986

? DODDS
????-
? DODDS
????-
Karen DODDS
1941-1941

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 30 januari 1900 lag rond de 1,3 °C. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 89%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1900: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 14 januari » Première van de opera Tosca van Giacomo Puccini in Rome.
    • 12 maart » De Nederlandsche Cocaïnefabriek wordt opgericht (beginjaren '70 overgenomen door AkzoNobel).
    • 11 april » In de VS loopt de eerste bruikbare duikboot van stapel, de USS Holland (SS-1).
    • 1 augustus » SCH 282 Dina Elisabeth zinkt, 9 doden.
    • 11 augustus » Oprichting van de Braziliaanse voetbalclub AA Ponte Preta.
    • 8 september » De Galvestonorkaan eist 6000 tot 12.000 levens in Texas.
  • De temperatuur op 5 december 1921 lag tussen -16,2 °C en -2,9 °C en was gemiddeld -8,7 °C. Er was 2,3 uur zonneschijn (29%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1921: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,9 miljoen inwoners.
    • 3 februari » In München vindt de eerste massabijeenkomst van de NSDAP plaats.
    • 8 maart » Verkoos het Internationale Vrouwensecretariaat van de Communistische of Derde Internationale, definitief tot Internationale Vrouwendag.
    • 24 mei » De Belgische regering verleent het stakingsrecht aan de vakbonden.
    • 29 juli » Adolf Hitler wordt voorzitter van de NSDAP.
    • 8 september » Eerste Miss America-verkiezing.
    • 3 december » Oprichting van de Egyptische voetbalbond.
  • De temperatuur op 27 december 1943 lag tussen -0,1 °C en 8,1 °C en was gemiddeld 5,4 °C. Er was 0,2 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1943: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,1 miljoen inwoners.
    • 24 maart » Vrijwel alle Nederlandse artsen maken het woordje 'arts' op hun naamborden onleesbaar om geen lid te hoeven worden van de door de Duitsers ingestelde 'Artsenkamer'.
    • 5 april » Bij een geallieerd bombardement vallen in Mortsel meer dan 900 doden en 1300 gewonden bij de burgerbevolking. De aanval was gericht tegen de ERLA-fabriek maar de bommen vallen meer dan een kilometer daarvandaan.
    • 19 april » De joodse Opstand in het getto van Warschau begint.
    • 24 mei » Admiraal Karl Dönitz laat de onderzeebootoorlog in de Noord-Atlantische Oceaan afbreken wegens de hoge eigen verliezen.
    • 30 september » Encycliek Divino Afflante Spiritu van Paus Pius XII over de promotie van Bijbelstudies.
    • 10 november » Onthoofding van de rooms-katholieke priesters Johannes Prassek (32), Eduard Müller (32) en Hermann Lange (31), en de Evangelisch-Lutherse pastor Karl Friedrich Stellbrink (49) in een gevangenis in Hamburg. Ze worden de Martelaren van Lübeck genoemd.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam DODDS

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam DODDS.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over DODDS.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam DODDS (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Kueter is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
F. Kueter, "Stamboom Kueter", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_kueter/I35856.php : benaderd 25 oktober 2026), "William F. DODDS (1900-1943)".