Stamboom Kueter » Dirk SPOOR (1840-< 1887)

Persoonlijke gegevens Dirk SPOOR 

  • Hij is geboren in het jaar 1840 in Hoogwoud.
  • Hij is overleden voor 1887 in Winkel.
  • Een kind van Cornelis SPOOR en Aagje de WIT
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 2 januari 2004.

Gezin van Dirk SPOOR

Hij is getrouwd met Antje LEVENDIG.

Zij zijn getrouwd op 25 mei 1862 te Harenkarspel, hij was toen 22 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Pieter SPOOR  1866-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Dirk SPOOR?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Dirk SPOOR

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Dirk SPOOR

Dirk de WIT
????-< 1876
Trijntje WIT
????-< 1876
Aagje de WIT
1813-> 1862

Dirk SPOOR
1840-< 1887

1862

Antje LEVENDIG
1838-> 1890

Pieter SPOOR
1866-????

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 25 mei 1862 lag rond de 17,4 °C. De winddruk was 4.5 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-noord-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 58%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 14 maart 1861 tot 31 januari 1862 was er in Nederland het kabinet Van Zuijlen van Nijevelt - Loudon met als eerste ministers Mr. J.P.P. baron Van Zuijlen van Nijevelt (conservatief-liberaal) en Mr. J. Loudon (liberaal).
  • Van 1 februari 1862 tot 10 februari 1866 was er in Nederland het kabinet Thorbecke II met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
  • In het jaar 1862: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 3 januari » Slag bij Cockpit Point in Prince William County, Virginia (Amerikaanse Burgeroorlog).
    • 9 maart » Slag bij Hampton Roads, De Slag bij Hampton Roads vond plaats tijdens de Amerikaanse Burgeroorlog. Het was de eerste zeeslag tussen gepantserde stoomschepen.
    • 7 mei » Het centrum van Enschede wordt door brand verwoest.
    • 27 juni » Slag bij Gaines'Mill tijdens de Amerikaanse Burgeroorlog. Beslissende Zuidelijke overwinning en redding van Richmond.
    • 1 juli » Huwelijk van prins Lodewijk van Hessen-Darmstadt en prinses Alice van het Verenigd Koninkrijk op het eiland Wight.
    • 1 juli » Stichting van de Russische Staatsbibliotheek in Moskou.

Over de familienaam SPOOR

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam SPOOR.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over SPOOR.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam SPOOR (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Kueter is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
F. Kueter, "Stamboom Kueter", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_kueter/I20733.php : benaderd 29 december 2025), "Dirk SPOOR (1840-< 1887)".