22 februari » Hawaï wordt officieel een territorium van de Verenigde Staten.
27 februari » Voetbalclub Bayern München wordt opgericht in restaurant Gisela te München Schwabing als een afscheiding van elf leden van voetbalploeg MTV München. Franz John wordt de eerste voorzitter.
18 maart » AFC Ajax, professionele voetbalclub uit Amsterdam, wordt opgericht.
2 april » Het socialistische dagblad Het Volk verschijnt voor het eerst in Nederland.
19 september » Butch Cassidy en de Sundance Kid plegen hun eerste overval.
4 december » De Nationale Vergadering van Frankrijk verwerpt een plan van de nationalistische generaal Auguste Mercier om het Verenigd Koninkrijk binnen te vallen.
Trouwdag 2 januari 1929
De temperatuur op 2 januari 1929 lag tussen -1,4 °C en 0,7 °C en was gemiddeld -0,1 °C. Er was 4,9 uur zonneschijn (63%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
11 februari » Mussolini en Paus Pius XI sluiten het Verdrag van Lateranen waarbij het Vaticaan als autonome staat wordt erkend.
4 maart » Herbert Hoover wordt beëdigd als 31e president van de Verenigde Staten
11 april » De Statendam III van Holland-Amerika Lijn verlaat Rotterdam voor haar eerste reis naar New York.
7 september » Bekrachtiging van het Protocol van Genève (verbod op chemische wapens).
24 oktober » Zwarte Donderdag: een beurskrach in New York vormt het begin van de Grote Depressie.
17 november » Het Argentijns voetbalelftal wint voor de vierde keer de Copa América door in de slotwedstrijd met 2-0 te winnen van Uruguay.
Dag van overlijden 25 november 1941
De temperatuur op 25 november 1941 lag tussen 2,6 °C en 8,2 °C en was gemiddeld 6,0 °C. Er was 2,7 mm neerslag gedurende 2,9 uur. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: F. Kueter, "Stamboom Kueter", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_kueter/I10155.php : benaderd 22 oktober 2026), "Teunis van der VEEN (1900-1941)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.