De temperatuur op 3 juni 1927 lag tussen 7,6 °C en 18,7 °C en was gemiddeld 12,7 °C. Er was 1,4 mm neerslag. Er was 1,7 uur zonneschijn (10%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
20 mei » Charles Lindbergh begint aan de eerste non-stop solovlucht over de Atlantische oceaan in zijn toestel Spirit of St. Louis.
21 mei » Charles Lindbergh voltooit de eerste non-stop solovlucht over de Atlantische Oceaan.
26 mei » De Ford Motor Company staakt de productie van de T-Ford.
1 juni » Een hevige tornado richt grote verwoestingen aan in de Achterhoek.
29 juli » Ingebruikname eerste ijzeren long, in New York.
2 december » De Ford Motor Company presenteert de Ford Model A.
Dag van overlijden 8 april 1987
De temperatuur op 8 april 1987 lag tussen 5,5 °C en 14,2 °C en was gemiddeld 9,7 °C. Er was 6,5 mm neerslag gedurende 1,4 uur. Er was 3,9 uur zonneschijn (29%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
12 maart » Schaatsster Ingrid Haringa verbetert in Inzell het Nederlands record van Alie Boorsma op de 500 meter (41,21 seconden) met een tijd van 40,92 seconden.
29 maart » Zaligverklaring van Marcelo Spínola y Maestre (1835-1906), Spaans kardinaal-aartsbisschop van Sevilla, door Paus Johannes Paulus II
4 juli » Oprichting van de Nationale Democratische Partij in Suriname.
11 juli » VN-secretaris-generaal Perez de Cuéllar wijst de Joegoslavische baby Matej Gaspar aan als vijf miljardste aardbewoner.
17 juli » Oostenrijk stelt zich kandidaat voor toetreding tot de EEG.
8 augustus » Openingsceremonie van de tiende Pan-Amerikaanse Spelen, gehouden in Indianapolis.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Rianne Klok, "Stamboom Klok", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klok/I148.php : benaderd 18 oktober 2026), "Geertienus "Tienus" Klok (1927-1987)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.