Stamboom Klavers » Marchien Boekholt (1907-2004)

Persoonlijke gegevens Marchien Boekholt 


Gezin van Marchien Boekholt

Zij is getrouwd met Siemen Zuidema.

Zij zijn getrouwd op 19 juli 1930 te Emmen, Drenthe, zij was toen 22 jaar oud.Bron 3


Kind(eren):

  1. Jantina Zuidema  1931-2025 
  2. Zwaantje Zuidema  1932-2020
  3. (Niet openbaar)
  4. (Niet openbaar)
  5. (Niet openbaar)


Notities over Marchien Boekholt

Beroep: 1930 dienstbode.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Marchien Boekholt?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Marchien Boekholt

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Marchien Boekholt

Jan Boekholt
1845-1918
Jan Naaijer
1832-1921

Marchien Boekholt
1907-2004

1930

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. - www.Drentsarchief.nl - aktenummer 988
  2. (Niet openbaar)
  3. - www.Drentsarchief.nl - aktenummer 231

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 18 november 1907 lag tussen 6,0 °C en 8,4 °C en was gemiddeld 6,9 °C. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1907: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,6 miljoen inwoners.
    • 16 april » Paus Pius X creëert zeven nieuwe kardinalen, onder wie de Belgische aartsbisschop van Mechelen Désiré-Joseph Mercier.
    • 2 juni » In Peking gaan vijf auto's van verschillend fabricaat van start voor een race Peking-Parijs.
    • 19 juni » Oprichting van de Finse voetbalclub HJK Helsinki.
    • 8 augustus » Oprichting van de Duitse voetbalclub FC Augsburg.
    • 8 september » Encycliek Pascendi Dominici Gregis van paus Pius X over de leerstellingen van het modernisme.
    • 6 november » Koets raakt bij dichte mist in het Hoendiep nabij Hoogkerk, 5 doden t.w. oud-commissaris Johan Æmilius Abraham van Panhuys, zoon Hobbe (burgemeester van Leek), hun echtgenotes en huisknecht.
  • De temperatuur op 19 juli 1930 lag tussen 11,1 °C en 18,4 °C en was gemiddeld 14,9 °C. Er was 19,5 mm neerslag gedurende 3,9 uur. Er was 3,4 uur zonneschijn (21%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1930: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,8 miljoen inwoners.
    • 10 februari » Bij het eerste zelfstandige wereldkampioenschap ijshockey prolongeert Canada de wereldtitel door Duitsland in de finale in Berlijn met 6-1 te verslaan.
    • 18 februari » Clyde Tombaugh ontdekt de planeet Pluto na bestudering van foto's die in januari zijn genomen (sinds 24 augustus 2006 wordt Pluto niet langer als planeet maar als dwergplaneet bestempeld).
    • 18 juni » Oprichting van het Nationaal Instituut voor de Radio-omroep (NIR), de Belgische officiële radio.
    • 13 juli » Het eerste wereldkampioenschap voetbal begint in Uruguay. Lucien Laurent van Frankrijk scoort in de negentiende minuut van de openingswedstrijd tegen Mexico het allereerste WK-doelpunt.
    • 16 december » Oprichting hockeyclub MEP uit Boxtel.
    • 22 december » De Federaasje fan Fryske Studinteferienings wordt opgericht.
  • De temperatuur op 21 januari 2004 lag tussen 0,3 °C en 3,8 °C en was gemiddeld 1,7 °C. Er was 6,8 uur zonneschijn (80%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2004: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
    • 17 maart » Een onschuldige scholierenbetoging in Mitrovica, een stad met een belangrijke Servische minderheid, loopt uit de hand. Bij zware ongeregeldheden in geheel Kosovo vallen 19 doden, voornamelijk Serviërs, en negenhonderd gewonden.
    • 21 mei » Cees Nooteboom krijgt de P.C. Hooft-prijs uitgereikt.
    • 24 juni » Rudi Völler neemt ontslag als bondscoach van het Duits voetbalelftal.
    • 8 augustus » FC Utrecht wint de strijd om de Johan Cruijff Schaal door AFC Ajax met 4-2 te verslaan.
    • 18 augustus » Zwemster Jodie Henry uit Australië scherpt bij de Olympische Spelen in Athene het wereldrecord op de 100 meter vrije slag aan tot 53,52. De mondiale toptijd was sinds 31 maart 2004 met 53,66 in handen van haar landgenote Lisbeth Lenton.
    • 26 augustus » Een gewone vinvis strandt in Noordwijk.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1896 » Jan Franken Pzn., Nederlands schilder, tekenaar en boekbandontwerper († 1977)
  • 1898 » Joris Ivens, Nederlands filmmaker († 1989)
  • 1901 » George Gallup, Amerikaans statisticus en opinieonderzoeker († 1984)
  • 1911 » Casto Alejandrino, Filipijns communistenleider († 2005)
  • 1912 » Jaap Meijer, Nederlands poëzieschrijver († 1993)
  • 1912 » Ted Duncan, Amerikaans autocoureur († 1963)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Boekholt

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Boekholt.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Boekholt.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Boekholt (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I79697.php : benaderd 15 februari 2026), "Marchien Boekholt (1907-2004)".