Stamboom Klavers » Grietje de Vries (1909-1991)

Persoonlijke gegevens Grietje de Vries 


Gezin van Grietje de Vries

Zij is getrouwd met Jan de Blouw.

Zij zijn getrouwd op 4 juni 1932 te Emmen, Drenthe, zij was toen 22 jaar oud.Bron 3

Wonende te Emmer-Erfscheidenveen.

Kind(eren):

  1. Cornelis de Blouw  1933-2025
  2. Berendina de Blouw  1934-2018
  3. Marchien de Blouw  1936-< 2025 
  4. Harm de Blouw  ± 1939-< 2025
  5. Geert de Blouw  1942-2016
  6. Jan de Blouw  ± 1944-< 2025
  7. (Niet openbaar)
  8. (Niet openbaar)


Notities over Grietje de Vries

Beroep: 1932 arbeidster.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Grietje de Vries?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Grietje de Vries

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Grietje de Vries

Jakob Kuipers
1860-1936
Harm de Vries
1886-1960

Grietje de Vries
1909-1991

1932

Jan de Blouw
1909-1971

Harm de Blouw
± 1939-< 2025
Jan de Blouw
± 1944-< 2025

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. - www.AlleDrenten.nl - aktenummer 174

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 7 augustus 1909 lag tussen 12,2 °C en 24,7 °C en was gemiddeld 18,9 °C. Er was 11,7 uur zonneschijn (77%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1909: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,8 miljoen inwoners.
    • 2 februari » In de Franse krant Le Figaro publiceert de Italiaanse schrijver Filippo Tommasso Marinetti zijn futuristisch manifest: een loflied op de dynamiek van het machinetijdperk.
    • 21 februari » De Rotterdamse politie stelt een rijwielbrigade in.
    • 17 maart » Aanvaring tussen Duits en Noors schip bij de ingang van de Nieuwe Waterweg, acht doden.
    • 31 maart » De kiel van de Titanic wordt gelegd.
    • 1 mei » Oprichting van de Oostenrijkse voetbalclub SK Sturm Graz.
    • 15 augustus » Oprichting van voetbalclub VUC in Den Haag.
  • De temperatuur op 4 juni 1932 lag tussen 5,3 °C en 13,6 °C en was gemiddeld 10,3 °C. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1932: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,1 miljoen inwoners.
    • 28 januari » Japan bezet Sjanghai.
    • 5 februari » Benoeming van Guillaume Lemmens tot bisschop-coadjutor met recht van opvolging van Roermond in Nederland.
    • 7 februari » James Chadwick publiceert in het tijdschrift Nature voor het eerst over het neutron, een deeltje zonder elektrische lading dat voorkomt in atoomkernen.
    • 12 mei » Tien weken na zijn kidnapping wordt het zoontje van Charles Lindbergh dood teruggevonden.
    • 28 juni » In België wordt de eerste taalwet in stemming gebracht.
    • 18 juli » Verheffing van de Apostolische Prefectuur Padang in Nederlands-Indië tot Apostolisch vicariaat.
  • De temperatuur op 5 februari 1991 lag tussen -4,5 °C en 2,1 °C en was gemiddeld -0,9 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 7,6 uur zonneschijn (82%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1991: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,0 miljoen inwoners.
    • 7 februari » Benoeming van André Léonard tot bisschop van Namen in België.
    • 17 maart » President Michail Gorbatsjov van de Sovjet-Unie schrijft een referendum uit waarin de burgers van de vijftien deelrepublieken zich kunnen uitspreken of ze het behoud van de Sovjet-Unie wenselijk achten of niet.
    • 14 april » Bisschopswijding van André-Mutien Léonard tot bisschop van Namen in België.
    • 20 juni » De Duitse Bondsdag wijst Berlijn aan als de nieuwe hoofdstad.
    • 12 augustus » Advocaat Ismail Mohamed, van Indiase afkomst, wordt benoemd als eerste niet-blanke rechter van Zuid-Afrika.
    • 4 oktober » In het Rijksdaggebouw in Berlijn komt het Duitse parlement voor het eerst in 57 jaar weer samen. Het gaat om 520 leden van de Bondsdag en 144 leden van de Oost-Duitse Volkskammer.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam De Vries

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De Vries.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De Vries.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De Vries (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I79679.php : benaderd 8 oktober 2026), "Grietje de Vries (1909-1991)".