Stamboom Klavers » Egbertje Schokker (1863-1913)

Persoonlijke gegevens Egbertje Schokker 


Gezin van Egbertje Schokker

(1) Zij is getrouwd met Jogchem Wolters Piek.

Zij zijn getrouwd op 8 mei 1886 te Sleen, Drenthe, zij was toen 23 jaar oud.Bron 3


Kind(eren):

  1. Wolter Piek  1886-???? 


(2) Zij is getrouwd met Geert Fokkema.

Zij zijn getrouwd op 23 februari 1895 te Sleen, Drenthe, zij was toen 31 jaar oud.Bron 4


Kind(eren):

  1. Jantje Fokkema  1897-????
  2. Jantiena Fokkema  1900- 
  3. Lutske Fokkema  1904- 


Notities over Egbertje Schokker

Beroep: 1886-1895 arbeidster.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Egbertje Schokker?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Egbertje Schokker

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Egbertje Schokker

Egbertje Schokker
1863-1913

(1) 1886

Jogchem Wolters Piek
± 1863-< 1915

Wolter Piek
1886-????
(2) 1895

Geert Fokkema
1860-1937


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. - www.AlleFriezen.nl - aktenummer 61
  2. - www.AlleDrenten.nl - aktenummer 62
  3. - www.AlleDrenten.nl - aktenummer 12
  4. - www.AlleDrenten.nl - aktenummer 2

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 1 maart 1863 lag rond de 8,1 °C. De winddruk was 2 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 73%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 februari 1862 tot 10 februari 1866 was er in Nederland het kabinet Thorbecke II met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
  • In het jaar 1863: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Abraham Lincoln ondertekent de emancipatieproclamatie.
    • 4 januari » James L. Plimpton maakt zijn nieuwe vervoermiddel wereldkundig: de rolschaats. Hij vraagt er meteen octrooi op aan.
    • 10 februari » Alanson Crane verkrijgt patent op de brandblusser.
    • 30 maart » Prins Wilhelm Georg van Sleeswijk-Holstein-Sonderburg-Glücksburg wordt koning George I van Griekenland.
    • 11 augustus » Cambodja wordt een protectoraat van Frankrijk.
    • 8 december » Brand in de Iglesia de la Compañia de Jesus in Santiago, Chile. Dodelijkste gebouwbrand in de moderne geschiedenis. Tussen 2000 en 3000 doden.
  • De temperatuur op 23 februari 1895 lag rond de -0,7 °C. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 100%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
  • In het jaar 1895: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 4 februari » Oprichting van de Noorse voetbalclub Hønefoss BK.
    • 24 maart » Bisschopswijding van Henricus van de Wetering, hulpbisschop van Utrecht, in de Sint Vituskerk te Hilversum.
    • 5 mei » Oprichting van de Duitse voetbalclub Fortuna Düsseldorf.
    • 25 mei » De republiek van Taiwan wordt gesticht, met Tang Ching-sung als president.
    • 19 juni » In Valparaíso wordt de Chileense voetbalbond ("Federación de Fútbol de Chile") opgericht.
    • 28 december » De Gebroeders Lumière tonen voor het eerst films aan een betalend publiek.
  • De temperatuur op 17 december 1913 lag tussen 4,2 °C en 8,1 °C en was gemiddeld 6,7 °C. Er was 1,4 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1913: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,1 miljoen inwoners.
    • 18 februari » Pedro Lascuráin is gedurende minder dan een uur president van Mexico.
    • 28 mei » Drie Fransen bereiken met een ballon als eersten een hoogte van meer dan 10.000 meter.
    • 10 augustus » Vrede van Boekarest (1913), einde van de Tweede Balkanoorlog..
    • 31 augustus » Oprichting van de Philips Sport Vereniging (PSV). Voetbal is een van de 19 sporttakken van PSV.
    • 14 oktober » In Senghenydd bij Caerphilly vallen bij een mijnramp 439 doden. Het is de grootste mijnramp uit de geschiedenis van het Verenigd Koninkrijk en wereldwijd de op zes na grootste ooit.
    • 24 december » Groot spoorwegongeval bij Hooghalen.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Schokker

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Schokker.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Schokker.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Schokker (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I64263.php : benaderd 18 oktober 2026), "Egbertje Schokker (1863-1913)".