De temperatuur op 1 april 1922 lag tussen -6,1 °C en 6,3 °C en was gemiddeld 0,3 °C. Er was 10,3 uur zonneschijn (80%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
14 april » De Nederlandse Bachvereniging voert voor de eerste keer de Matthäus-Passion uit in de Grote Kerk van Naarden.
5 juli » Eerste verkiezingen in Nederland met actief vrouwenkiesrecht.
14 augustus » In de regio Velsen wordt voetbalclub RKVV Velsen opgericht.
18 oktober » Oprichting van de BBC.
29 november » In de graftombe van farao Toetanchamon wordt een enorme schat gevonden.
16 december » Gabriel Narutowicz, de eerste president van Polen, wordt vermoord.
Trouwdag 7 maart 1945
De temperatuur op 7 maart 1945 lag tussen 4,1 °C en 7,0 °C en was gemiddeld 5,1 °C. Er was 0,6 mm neerslag gedurende 1,5 uur. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
Van 23 februari 1945 tot 24 juni 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy III met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
12 april » Canadese militairen bevrijden kamp Westerbork.
2 mei » De Duitse troepen in Italië geven zich over: einde van de Italiaanse Sociale Republiek. Het Duitse garnizoen in Berlijn doet hetzelfde.
6 juni » Meinoud Rost van Tonningen, Nederlands collaborateur tijdens de Tweede Wereldoorlog, pleegt zelfmoord in de gevangenis van Scheveningen
15 juli » Leopold III, koning der Belgen, wil een volksraadpleging alvorens af te treden (Koningskwestie).
28 juli » Een bommenwerper van de Amerikaanse luchtmacht ramt per ongeluk het Empire State Building in New York.
16 november » In Londen wordt de UNESCO opgericht
Dag van overlijden 22 oktober 2018
De temperatuur op 22 oktober 2018 lag tussen 3,1 °C en 15,0 °C en was gemiddeld 10,8 °C. Er was 0,2 mm neerslag gedurende 0,2 uur. Er was 6,7 uur zonneschijn (65%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
1 januari » Leeuwarden en Valletta (Malta) zijn dit jaar Culturele hoofdstad van Europa.
18 januari » Er woedt een zware storm over Ierland, Groot-Brittannië, België, Nederland, Duitsland en Polen. Er komen tien mensen om het leven, waarvan twee in Nederland. Ook wordt het treinverkeer volledig stilgelegd.
14 februari » 17 leerlingen komen om bij een schietpartij op Stoneman Douglas High School in Florida, Verenigde Staten.
22 april » Feyenoord wint voor de 13e maal de KNVB beker door in de finale AZ te verslaan. Het is de 100e KNVB Beker, daarom is die deze keer van goud.
27 april » De leiders van Zuid- en Noord-Korea, Moon Jae-in en Kim Jong-un, ontmoeten elkaar in de gedemilitariseerde zone en zeggen te streven naar een vredesverdrag.
2 november » Nina Derwael wordt wereldkampioen aan de brug in Doha
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I51157.php : benaderd 13 oktober 2026), "Jan Seinen (1922-2018)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.