Stamboom Klavers » Jakob Ophof (1916-1974)

Persoonlijke gegevens Jakob Ophof 


Gezin van Jakob Ophof

(1) Hij is getrouwd met Hendrikje Vos.

Zij zijn getrouwd op 20 mei 1944 te Emmen, Drenthe, hij was toen 27 jaar oud.Bron 3

Het echtpaar is gescheiden 23 september 1947 te Assen, Drenthe.Bron 4


(2) Hij is getrouwd met Teetje Vos.

Zij zijn getrouwd op 3 april 1948 te Emmen, Drenthe, hij was toen 31 jaar oud.Bron 5


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)


Notities over Jakob Ophof

Beroep: 1944 stoker; 1947-1948 schipper; 1974 chauffeur.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jakob Ophof?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jakob Ophof

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jakob Ophof

Jakob Ophof
1850-????
Frouke Mulder
1859-1924
Engel Ophof
1887-1950

Jakob Ophof
1916-1974

(1) 1944

Hendrikje Vos
1925-< 2024

(2) 1948

Teetje Vos
1910-1992


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. - www.WieWasWie.nl - aktenummer 172
  2. - www.WieWasWie.nl - aktenummer 263
  3. - www.WieWasWie.nl - aktenummer 140
  4. - www.WieWasWie.nl - aktenummer 576
  5. - www.WieWasWie.nl - aktenummer 139

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 28 juni 1916 lag tussen 10,1 °C en 14,9 °C en was gemiddeld 12,3 °C. Er was 5,4 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1916: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,4 miljoen inwoners.
    • 7 februari » Wales wordt een zelfstandige rooms-katholieke kerkprovincie met het Aartsbisdom Cardiff en het Bisdom Menevia.
    • 15 augustus » Oprichting van de Mexicaanse voetbalclub Atlas Guadalajara.
    • 28 augustus » Italië verklaart de oorlog aan Duitsland.
    • 7 oktober » De Provinciale Utrechtse Elektriciteits Maatschappij wordt opgericht.
    • 12 oktober » Oprichting van de Mexicaanse voetbalclub Club América.
    • 30 december » Kroning van Karel I van Oostenrijk en Zita van Bourbon-Parma tot koning en koningin van Hongarije in Boedapest.
  • De temperatuur op 3 april 1948 lag tussen 4,0 °C en 10,4 °C en was gemiddeld 6,5 °C. Er was 8,0 mm neerslag gedurende 3,1 uur. Er was 7,0 uur zonneschijn (54%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 4 september 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
  • Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
  • In het jaar 1948: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,7 miljoen inwoners.
    • 6 maart » Inval van het Arabische bevrijdingsleger van Fawzi al-Qawuqji in Palestina.
    • 13 mei » Verheffing van de Apostolische Prefectuur Makassar in Indonesië tot Apostolisch vicariaat.
    • 25 mei » Andrew Moyer verkrijgt octrooi op zijn methode voor de massaproductie van penicilline.
    • 17 september » Moord op Graaf Bernadotte in Jeruzalem.
    • 24 oktober » Encycliek In Multiplicibus Curis van paus Pius XII met een oproep tot gebed voor vrede in Palestina.
    • 13 november » Leigh Mercer publiceert zijn palindroom "A man, a plan, a canal: Panama!".
  • De temperatuur op 22 mei 1974 lag tussen 9,4 °C en 15,8 °C en was gemiddeld 12,1 °C. Er was 4,9 mm neerslag gedurende 1,0 uur. Er was 9,9 uur zonneschijn (62%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van vrijdag 11 mei 1973 tot maandag 19 december 1977 was er in Nederland het kabinet Den Uyl met als eerste minister Drs. J.M. den Uyl (PvdA).
  • In het jaar 1974: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 13,5 miljoen inwoners.
    • 9 maart » De Russische Marssonde Mars 7 bereikt Mars.
    • 26 mei » Het Nederlands voetbalelftal wint in Amsterdam met 4-1 van Argentinië in de aanloop naar het WK voetbal 1974 in West-Duitsland. Verdediger Pleun Strik scoort twee keer, waaronder een eigen doelpunt.
    • 30 juni » Het Nederlands voetbalelftal verslaat ook de DDR bij het WK voetbal 1974 in West-Duitsland. Het duel in Gelsenkirchen eindigt in 2-0 door doelpunten van Johan Neeskens en Rob Rensenbrink.
    • 10 september » Guinee-Bissau wordt onafhankelijk van Portugal.
    • 13 november » Yasser Arafat verklaart voor de Algemene Vergadering van de Verenigde Naties dat hij streeft naar een Palestijnse staat waar moslims, christenen en joden kunnen leven.
    • 20 november » Het Nederlands voetbalelftal verslaat Italië in Rotterdam met 3-1 in de kwalificatiereeks voor het EK voetbal 1976, onder meer door twee doelpunten van Johan Cruijff.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Ophof

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Ophof.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Ophof.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Ophof (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I475482.php : benaderd 24 oktober 2026), "Jakob Ophof (1916-1974)".