Stamboom Klavers » Johanna Hermanna Huisman (± 1898-1946)

Persoonlijke gegevens Johanna Hermanna Huisman 


Gezin van Johanna Hermanna Huisman

Zij is getrouwd met Jans [Kammenga] Kamminga.

Zij zijn getrouwd op 2 juli 1920 te Termunten, Groningen.Bron 2


Kind(eren):



Notities over Johanna Hermanna Huisman

Beroep: 1920 dienstmeid.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna Hermanna Huisman?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johanna Hermanna Huisman

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna Hermanna Huisman

Jacob Huisman
± 1868-????

Johanna Hermanna Huisman
± 1898-1946

1920

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. - www.AlleGroningers.nl - aktenummer 77
  2. - www.AlleGroningers.nl - aktenummer 22

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 2 juli 1920 lag tussen 13,0 °C en 25,2 °C en was gemiddeld 18,0 °C. Er was 1,1 mm neerslag. Er was 4,4 uur zonneschijn (26%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1920: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,8 miljoen inwoners.
    • 8 juni » Oprichting van het Rooms-katholieke Apostolisch vicariaat Finland.
    • 29 juni » Bij Den Oever wordt de eerste bak zand in zee gestort voor de Amsteldiepdijk naar Wieringen. Dit kan gezien worden als voorbereiding voor de Afsluitdijk.
    • 26 juli » Frankrijk trekt de hoofdstad van Syrië binnen om Feisal te verdrijven.
    • 20 augustus » Oprichting van de Chileense voetbalclub Club Deportivo Palestino.
    • 31 augustus » De eerste steen wordt gelegd voor een nieuwe cacao- en chocoladefabriek van Ringers in Alkmaar.
    • 3 oktober » Het Uruguayaans voetbalelftal wint de vierde editie van de Copa América door in de slotwedstrijd met 2-1 te winnen van Chili.
  • De temperatuur op 6 december 1946 lag tussen 0,7 °C en 4,9 °C en was gemiddeld 2,9 °C. Er was 4,7 mm neerslag gedurende 5,0 uur. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
  • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
  • In het jaar 1946: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,3 miljoen inwoners.
    • 12 april » Syrië wordt onafhankelijk van Frankrijk.
    • 1 mei » In Santa Cruz de la Sierra wordt de Boliviaanse voetbalclub Club Blooming opgericht.
    • 7 mei » Tokyo Telecommunications Engineering, het huidige Sony, wordt opgericht.
    • 28 juni » De Grondwetgevende Vergadering van Italië kiest Enrico De Nicola tot voorlopig staatshoofd.
    • 3 juli » In Nederland wordt het eerste kabinet-Beel beëdigd, de eerste normale naoorlogse regering na het 'noodkabinet' Schermerhorn-Drees.
    • 23 november » De Vietnamoorlog wordt begonnen door Frankrijk. Franse oorlogsschepen beginnen met het bombarderen van de havenstad Haiphong (Tonkin).


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Huisman

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Huisman.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Huisman.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Huisman (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Klavers is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop Klavers, "Stamboom Klavers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_klavers/I309681.php : benaderd 29 september 2026), "Johanna Hermanna Huisman (± 1898-1946)".