Stamboom Jacobs » Johanna Maria de Lepper (1919-1991)

Persoonlijke gegevens Johanna Maria de Lepper 


Gezin van Johanna Maria de Lepper

Zij is getrouwd met Henricus Andreas Herps.

Zij zijn getrouwd op 25 juni 1941 te Eindhoven, zij was toen 22 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna Maria de Lepper?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johanna Maria de Lepper

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna Maria de Lepper

Maria Jacobs
1844-1886

Johanna Maria de Lepper
1919-1991

1941

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 8 juni 1919 lag tussen 12,1 °C en 27,4 °C en was gemiddeld 19,3 °C. Er was 12,9 uur zonneschijn (78%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1919: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,7 miljoen inwoners.
      • 4 mei » Leden van de 4 mei-beweging demonstreren op het Tiananmen-plein tegen het verdrag van Versailles en het onvermogen van de Chinese regering.
      • 14 juni » Alcock en Brown vliegen als eersten non-stop over de Atlantische Oceaan.
      • 2 augustus » Eerste parachutesprong in de VS.
      • 28 september » Nederland krijgt algemeen kiesrecht (m/v) door inwerkingtreding van de initiatiefwet-Marchant ("de Wet-Jacobs")
      • 13 oktober » Tijdens de Convention portant réglementation de la Navigation Aérienne in Parijs wordt vastgelegd dat Nederland de nationaliteitsletter H (van Holland) voor luchtvaartuigradiostations zou gaan voeren.
      • 31 oktober » Duitsland trekt haar Schutztroepen terug uit de koloniën.
    • De temperatuur op 25 juni 1941 lag tussen 17,2 °C en 30,9 °C en was gemiddeld 22,3 °C. Er was 5,1 mm neerslag gedurende 1,3 uur. Er was 12,2 uur zonneschijn (73%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • In het jaar 1941: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,9 miljoen inwoners.
      • 3 februari » De nazi's brengen Pierre Laval weer aan de macht in Vichy-Frankrijk.
      • 13 februari » Oprichting van de Joodse Raad in Amsterdam op last van de Duitse bezetter.
      • 25 februari » Februaristaking.
      • 18 augustus » De eerste tweehonderd gevangenen komen aan in kamp Amersfoort. Het is een groep communisten die eerder waren geïnterneerd in kamp Schoorl.
      • 28 november » Eerste van de vier historische ontmoetingen tussen de Mufti van Jeruzalem, Amin al-Hoesseini en Adolf Hitler.
      • 25 december » Hongkong geeft zich over aan Japan.
    • De temperatuur op 30 juni 1991 lag tussen 11,2 °C en 17,4 °C en was gemiddeld 14,9 °C. Er was 2,6 mm neerslag gedurende 0,8 uur. Er was 1,1 uur zonneschijn (7%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1991: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 15,0 miljoen inwoners.
      • 25 februari » Vertegenwoordigers van de Sovjet-Unie, Hongarije, Tsjechoslowakije, Polen, Roemenië en Bulgarije tekenen in Boedapest een document waarin een eind wordt gemaakt aan de wederzijdse verplichtingen van de lidstaten van het Warschaupact.
      • 15 mei » Édith Cresson wordt de eerste vrouwelijke premier van Frankrijk.
      • 16 mei » Muppet*Vision 3D opent in Disney's Hollywood Studios.
      • 16 mei » Zviad Gamsachoerdia wordt met 86% van de stemmen gekozen tot de eerste president van de onafhankelijke republiek Georgië.
      • 8 juli » Naar schatting 400.000 betogers eisen het aftreden van president Didier Ratsiraka van Madagaskar tijdens een demonstratie in de hoofdstad Antananarivo.
      • 19 oktober » De Kosovaarse regering in ballingschap roept de onafhankelijkheid uit van Kosovo, dan een provincie van Servië.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1916 » Francis Crick, Brits wetenschapper en Nobelprijswinnaar († 2004)
    • 1916 » Luigi Comencini, Italiaans regisseur († 2007)
    • 1918 » Jacques Reuland, Nederlands componist, dirigent en pedagoog († 2008)
    • 1921 » Ivan Southall, Australisch jeugdschrijver († 2008)
    • 1921 » Jan Meijer, Nederlands atleet († 1993)
    • 1921 » Soeharto, Indonesisch generaal en politicus († 2008)

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam De Lepper


    De publicatie Stamboom Jacobs is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    J. Jacobs, "Stamboom Jacobs", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_jacobs/I1933.php : benaderd 30 september 2026), "Johanna Maria de Lepper (1919-1991)".