Stamboom Jacobs » Gijsberta Berta de Klijn (1905-1961)

Persoonlijke gegevens Gijsberta Berta de Klijn 


Gezin van Gijsberta Berta de Klijn

Zij is getrouwd met Antonius Henri Toon Ragas.

Zij zijn getrouwd op 11 mei 1928 te Eindhoven, zij was toen 22 jaar oud.Bron 1

Huwelijken - Eindhoven, Noord-Brabant, Nederland
Gemeente Eindhoven
Dag 11 Maand 5 Jaar 1928
Voorna(a)m(en) echtgenoot Antonius Henri
Naam van de echtgenoot Ragas
Geboorteplaats echtgenoot Wehl
Voorna(a)m(en) echtgenote Gijsberta
Naam echtgenote de Klijn
Geboorteplaats echtgenote Hedel
Voornamen vader echtgenoot Gerhardus Bernardus
Naam vader echtgenoot Ragas
Voorna(a)m(en) moeder echtgenoot Maria Catharina Hubertina
Naam moeder echtgenoot Hammelrath
Voornamen vader echtgenote Cornelis
Naam vader echtgenote de Klijn
Voorna(a)m(en) moeder echtgenote Wilhelmina
Naam moeder echtgenote van Alem
Kwota / Bron Aktenr 146

Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)


Notities over Gijsberta Berta de Klijn

Gijsberta de Klijn
Geboren 24 oktober 1905 - Hedel
Overleden 26 februari 1961 - Hedel, leeftijd bij overlijden: 55 jaar oud

Ouders
Cornelis de Klijn 1872-1934 (Arbeider, klompenmaker)
Wilhelmina van Alem 1874-1929

Broers en zusters
V Johanna Maria de Klijn 1894-1934 Gehuwd met Adrianus van den Bogaard
V Maria Gijsbertha de Klijn 1895-1972 Gehuwd met Marinus van der Eeden
V Cornelia Johanna de Klijn 1896-1992
M Gerardus Johannis de Klijn 1898-
M Johannis Gerardus de Klijn 1899-
M Marinus Hendrikus de Klijn 1901-1901
M Marinus Hendrikus de Klijn 1902-1958
M Hendrikus Wilhelmus de Klijn 1904-1988 Gehuwd met Truus Moest
Hendrikus Wilhelmus de Klijn 1904-1988 Gehuwd met Truus Bosch
M Hendrikus Johannis de Klijn 1907-1909
M Jan de Klijn 1909
V Wilhelmina Christina de Klijn 1910
M Cornelis Wilhelmus de Klijn 1913-1993
V Elisabeth Cornelia de Klijn 1915

Bronnen
Geboorte: aktenr 46

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gijsberta Berta de Klijn?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Gijsberta Berta de Klijn

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Gijsberta Berta de Klijn

Gijsberta Berta de Klijn
1905-1961

1928

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 24 oktober 1905 lag tussen -3,0 °C en 3,0 °C en was gemiddeld 0,1 °C. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1905: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
    • 25 januari » Begin van de Slag bij Sandepu in Mantsjoerije
    • 12 februari » Het Zwitsers voetbalelftal speelt de eerste officiële interland uit zijn geschiedenis. In Parijs wordt met 1-0 verloren van Frankrijk .
    • 14 maart » Raymond Aron, Frans socioloog, politiek filosoof en journalist († 1983)
    • 28 maart » Cornelius Ehret vraagt octrooi aan op de fax.
    • 27 mei » In de Slag bij Tsushima verslaat Japan de Russische vloot.
    • 14 oktober » De Fédération Aéronautique Internationale (FAI), de internationale organisatie voor lucht- en ruimtevaart, wordt opgericht.
  • De temperatuur op 11 mei 1928 lag tussen -2,0 °C en 13,0 °C en was gemiddeld 5,7 °C. Er was 7,9 uur zonneschijn (51%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1928: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,6 miljoen inwoners.
    • 19 februari » Canada verslaat Zwitserland met 13-0 in de finaleronde van het olympisch ijshockeytoernooi in St. Moritz, en prolongeert de olympische én de wereldtitel.
    • 11 maart » Voor de eerste maal kan op de radio, dankzij de AVRO, worden geluisterd naar het verslag van een voetbalwedstrijd, Nederland-België. De verslaggever in het Olympisch Stadion in Amsterdam is Han Hollander.
    • 7 juni » Karel Dubois, een kanunnik uit Roeselare, sticht de KSA als onderdeel van de Katholieke Actie (KA) en vervanger van de AKVS.
    • 13 juli » Bij een mijngasontploffing in de Staatsmijn Hendrik in Limburg (Nederland) vallen dertien doden.
    • 15 juli » De Luxemburgse wielrenner Nicolas Frantz wint de 22e editie van de Ronde van Frankrijk.
    • 21 oktober » Opening van het Stadio Sandro Cabassi in Carpi, Italië.
  • De temperatuur op 26 februari 1961 lag tussen 5,9 °C en 13,6 °C en was gemiddeld 10,4 °C. Er was 0,2 mm neerslag gedurende 0,4 uur. Er was 2,1 uur zonneschijn (20%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
  • In het jaar 1961: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,6 miljoen inwoners.
    • 3 januari » Basutoland wordt een zelfstandige rooms-katholieke kerkprovincie met het Aartsbisdom Maseru, het Bisdom Leribe en het nieuwe Bisdom Qacha's Nek.
    • 12 januari » Oprichting van de Ecuadoraanse voetbalclub Club Atlético Green Cross uit Manta.
    • 9 maart » Lancering van de Korabl-Spoetnik 4, met aan boord de hond Tsjernoesjka ("Zwartje"), een pop genaamd Ivan Ivanovitsj, enkele muizen en een cavia. De pop werd vlak voor de landing aan een parachute uitgeworpen, waarmee de procedure werd getest die de kosmonauten moesten gaan volgen.
    • 2 augustus » Eerste optreden van de Beatles als de huisband in de Cavern Club in Liverpool, Engeland.
    • 6 augustus » Lancering van de Vostok 2 met aan boord German Titov.
    • 15 augustus » In de DDR begint men met de bouw van de betonnen Berlijnse Muur.
  • De temperatuur op 2 maart 1961 lag tussen 2,3 °C en 9,3 °C en was gemiddeld 6,9 °C. Er was 1,0 mm neerslag gedurende 1,2 uur. Er was 0,4 uur zonneschijn (4%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
  • In het jaar 1961: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,6 miljoen inwoners.
    • 16 juni » De Russische balletdanser Rudolf Noerejev vraagt in Parijs politiek asiel aan.
    • 8 september » Ontslag van Joseph Baeten als bisschop van Breda.
    • 11 september » Oprichting WWF in Zwitserland
    • 17 september » Premier Adnan Menderes van Turkije wordt geëxecuteerd, omdat hij schuldig is bevonden aan het schenden van de grondwet.
    • 24 november » De eerste paal voor de bouw van de Rotterdamse deelgemeente Prins Alexander wordt geslagen.
    • 8 december » Heroprichting van het Bisdom Antwerpen in België, dat eerder bestond van 1559 tot 1801. De naam van het Aartsbisdom Mechelen wordt gewijzigd in Mechelen-Brussel.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1897 » Willem Sandberg, Nederlands ontwerper, typograaf en directeur van het Stedelijk Museum († 1984)
  • 1904 » Wim Kat, Nederlands atleet († 1990)
  • 1911 » Paul Grégoire, Canadees kardinaal-aartsbisschop van Montreal († 1993)
  • 1911 » Sonny Terry, Amerikaans bluesmuzikant († 1986)
  • 1914 » Charles Anderson, Amerikaans ruiter († 1993)
  • 1915 » Bob Kane, Amerikaans striptekenaar († 1998)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam De Klijn

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De Klijn.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De Klijn.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De Klijn (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Jacobs is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J. Jacobs, "Stamboom Jacobs", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_jacobs/I1804.php : benaderd 4 oktober 2026), "Gijsberta Berta de Klijn (1905-1961)".