Stamboom Coster » Jan Karssen (± 1657-????)

Persoonlijke gegevens Jan Karssen 


Gezin van Jan Karssen

(1) Hij is getrouwd met Grietje Teunissen.

Zij zijn getrouwd rond 1685 te Harderwijk.

Notitie1707 JUNI 11. REC.150 FOL.255vso
Jan Carssen heeft in presentie van Eybert Dircksen als old-oom en Seger Karssen als oom, aan Cars [Kars] Jansen (ingevolge afgoeding do. 10 juli 1691 bewezen aan voors. Cars Jansen (des comparants zoon) gedaan
uvtrichtinge van de bewezen moeders goederen t.w. 400 gl en zilver en goud, een zilveren oorijzer met gouden stiften, een kampje zaailand in de hulsthorsterstege gelegen in Nullen-enck en een uitzet, waarvoor Cars Jansen zijn vader bedankt.

Kind(eren):

  1. Kars Jansen Karssen  1686-????


(2) Hij is getrouwd met Gerretie Jansen Apeldoorn.

Ze zijn in de kerk getrouwd op 12 juli 1691 te Harderwijk.


Kind(eren):

  1. Jan Karssen  -< 1743
  2. Aeltie Karssen  1696-????
  3. Peter Karssen  -1766
  4. Dirk Jansen Karssen  1701-1770 
  5. Geertie Karssen  1708-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jan Karssen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jan Karssen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jan Karssen

Seger Dircks
1598-????
Aaltje Karssen
± 1600-????
Gerritje Bessels
< 1630-????

Jan Karssen
± 1657-????

(1) ± 1685
(2) 1691

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen


    Over de familienaam Karssen

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Karssen.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Karssen.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Karssen (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Coster is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Frank Coster, "Stamboom Coster", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_coster/I5137.php : benaderd 25 december 2025), "Jan Karssen (± 1657-????)".