De temperatuur op 2 maart 1913 lag tussen -2,1 °C en 3,5 °C en was gemiddeld 1,1 °C. Er was 0,8 mm neerslag. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
18 maart » Koning George I van Griekenland wordt vermoord.
10 april » Oprichting van de Bulgaarse voetbalclub Slavia Sofia.
29 mei » In Parijs gaat het ballet Le Sacre du printemps van Igor Stravinsky in première.
28 augustus » Koningin Wilhelmina opent het Vredespaleis in Den Haag.
4 september » Huwelijk van ex-koning Emanuel II van Portugal en prinses Augusta Victoria van Hohenzollern-Sigmaringen in Sigmaringen.
10 september » Eerste autoweg van kust tot kust wordt geopend in de Verenigde Staten.
Trouwdag 20 april 1939
De temperatuur op 20 april 1939 lag tussen 1,7 °C en 17,7 °C en was gemiddeld 10,1 °C. Er was 11,8 uur zonneschijn (83%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
14 april » Eerste editie van The Grapes of Wrath (De druiven der gramschap) door John Steinbeck.
25 augustus » Polen en Groot-Brittannië tekenen een bijstandsverdrag.
1 september » Nazi-Duitsland valt Polen binnen bij Westerplatte (Fall Weiss): begin van de Tweede Wereldoorlog.
26 september » KLM Douglas DC-3 PH-ASM 'Mees' wordt bij Helgoland door een Duits marinevliegtuig onder vuur genomen. 65 kogels treffen het toestel en treft een Zweeds passagier dodelijk. Het toestel kan echter de vlucht vervolgen en landt veilig op Schiphol.
15 december » Première van Gone with the Wind in Atlanta (Georgia).
31 december » Het eerste Nieuwjaarsconcert van de Wiener Philharmoniker wordt uitgevoerd, onder leiding van Clemens Krauss.
Dag van overlijden 6 januari 2004
De temperatuur op 6 januari 2004 lag tussen 3,5 °C en 9,2 °C en was gemiddeld 6,6 °C. Er was 3,0 mm neerslag gedurende 6,2 uur. Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
24 januari » Gastland Tunesië begint de 24ste editie van het Afrikaans kampioenschap voetbal met een 2-1 overwinning op Rwanda in het Olympisch Stadion in Radès.
20 februari » Thailand - Dierenartsen in Thailand hebben vastgesteld dat het H5N1 virus dat de vogelgriep veroorzaakt, verantwoordelijk is voor de dood van minimaal twee katten in de provincie Nakhon Pathom. Het virus lijkt hiermee ook overgeslagen te zijn op deze diersoort.
31 juli » Opening van de Kombank Arena in de Servische hoofdstad Belgrado.
24 augustus » Twee Tsjetsjeense vrouwen laten bijna gelijktijdig bommen ontploffen in twee verschillende vliegtuigen in Zuid-Rusland, waarbij 89 mensen om het leven komen.
8 september » Het Slowaaks voetbalelftal behaalt de grootste overwinning uit zijn geschiedenis. In Bratislava wordt Liechtenstein met 7-0 verslagen.
14 november » In Rosario wint de Nederlandse vrouwenhockeyploeg in Argentinië voor de derde keer in de geschiedenis de Champions Trophy door in de finale Duitsland met 2-0 te verslaan.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: C. Blom, "Stamboom Blom", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_blom/I544.php : benaderd 18 oktober 2026), "Cornelis (Cor) Komen (1913-2004)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.