De temperatuur op 9 maart 1732 lag rond de 9,0 °C. De wind kwam overheersend uit het westen. Typering van het weer: geheel betrokken vochtig. Bron: KNMI
De temperatuur op 14 januari 1753 lag rond de 4,0 °C. De wind kwam overheersend uit het zuid ten oosten. Typering van het weer: geheel betrokken. Bron: KNMI
17 februari » 17 februari wordt in Zweden gevolgd door 1 maart als het land overstapt van de juliaanse kalender op de gregoriaanse kalender.
11 maart » Egbert Douwes opent in Joure een kruidenierswinkel, het begin van het huidige Douwe Egberts.
5 april » Oprichting van het British Museum.
9 november » Karel August van Nassau-Weilburg wordt opgevolgd door zijn zoon Karel Christiaan.
Dag van overlijden 3 november 1758
De temperatuur op 3 november 1758 lag rond de 9,0 °C. De wind kwam overheersend uit het zuid-westen. Typering van het weer: geheel betrokken. Bron: KNMI
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Dirk Zwinderman, "Stamboom Zwinderman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-zwinderman/I236.php : benaderd 30 december 2025), "Meenje Cornelis Beerents (1732-1758)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.