Stamboom Witte, bierbrouwers in Alkmaar » Leonardus Albertus "Leo" Borst (1900-1968)

Persoonlijke gegevens Leonardus Albertus "Leo" Borst 


Gezin van Leonardus Albertus "Leo" Borst

Hij is getrouwd met Anna Theresia Kluft.

Zij zijn getrouwd op 1 mei 1930 te Haarlem, Noord-Holland, Nederland, hij was toen 29 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. Wimmie Borst  ± 1941-1944

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Leonardus Albertus "Leo" Borst?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Leonardus Albertus Borst

Leonardus Albertus Borst
1900-1968

1930
Wimmie Borst
± 1941-1944

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 10 december 1900 lag rond de 6,2 °C. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 94%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1900: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 14 maart » De Nederlandse botanicus Hugo de Vries brengt de erfelijkheidswetten van Mendel opnieuw onder de aandacht.
    • 2 juli » Eerste vlucht van een zeppelin, bij Friedrichshafen, Duitsland.
    • 16 juli » Ray Ewry wint bij de Olympische Spelen in Parijs op één dag drie gouden medailles bij het springen uit stand. Dit zijn de eerste van in totaal tien medailles die hij bij verschillende Olympische Spelen zal winnen.
    • 11 augustus » Oprichting van de Braziliaanse voetbalclub AA Ponte Preta.
    • 26 augustus » Roeiers François Brandt en Roelof Klein winnen het eerste Nederlandse olympisch goud.
    • 31 oktober » Officiële oprichtingsdatum van de voetbalafdeling van omnisportclub AA La Gantoise, het huidige KAA Gent.
  • De temperatuur op 1 mei 1930 lag tussen 3,0 °C en 16,7 °C en was gemiddeld 10,2 °C. Er was 6,0 uur zonneschijn (40%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1930: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,8 miljoen inwoners.
    • 18 februari » Clyde Tombaugh ontdekt de planeet Pluto na bestudering van foto's die in januari zijn genomen (sinds 24 augustus 2006 wordt Pluto niet langer als planeet maar als dwergplaneet bestempeld).
    • 13 maart » De Amerikaans astronoom Clyde Tombaugh maakt melding van de ontdekking van de planeet Pluto.
    • 22 april » Het Verenigd Koninkrijk, Japan en de Verenigde Staten tekenen in Londen een verdrag waarin de onderzeebootoorlog en de bouw van marineschepen worden gereguleerd.
    • 18 juni » Oprichting van het Nationaal Instituut voor de Radio-omroep (NIR), de Belgische officiële radio.
    • 25 november » Op Java begint een uitbarsting van de vulkaan Merapi. 13 dorpen worden vernietigd, en 23 andere zwaar beschadigd. Er sterven meer dan 1300 mensen. Pas in september 1931 komt de vulkaan weer tot rust.
    • 2 december » President Herbert Hoover vraagt het Amerikaanse Congres 150 miljoen dollar voor een programma van publieke werken, om banen te scheppen en de economie te stimuleren.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Borst

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Borst.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Borst.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Borst (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Wim Welberg, "Stamboom Witte, bierbrouwers in Alkmaar", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-witte/I184.php : benaderd 1 oktober 2026), "Leonardus Albertus "Leo" Borst (1900-1968)".