Stamboom Wit en andere families West-Friesland » Bin Paulusma (1917-2006)

Persoonlijke gegevens Bin Paulusma 


Gezin van Bin Paulusma

Hij heeft/had een relatie met Gerredina van Stipriaan.

Tot de achterkleinkinderen.

Gerredina van Stipriaan & Bin Paulusma
1. Jaap Paulusma & Aini Jakku
1.1. Jeannette Paulusma
1.2. Jeroen Paulusma & Yvonne ?
1.2.1. Lucy Paulusma
1.2.2. Stella Paulusma
2. Jos Paulusma & Louis Slijkerman
2.1. Robert Slijkerman & Geesje ?
2.1.1. Koen Slijkerman
2.2. Ewout Slijkerman & Maartje ?
3. Henk Paulusma & Alieneke Verhoog
3.1. Hester Paulusma & Jan Wouter ?


Notities over Bin Paulusma

Voorouders van Bin Paulusma

Tot de grootouders.

* Generatie 1
o 1 - Bin Paulusma
* Generatie 2
o 2 - Hendrik Kornelis Paulusma 1877-1962
o 3 - Geertje Scheltes de Jong 1880
* Generatie 3
o 4 - Kornelis Pieters Paulusma 1849-1925
o 5 - Antje Hendriks Walda 1851-1924
o 6 - Schelte Nannes de Jong
o 7 - Elisabeth Gosses Dupon

Totaal: 7 personen

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Bin Paulusma?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Bin Paulusma

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Bin Paulusma

Bin Paulusma
1917-2006



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 17 maart 1917 lag tussen 3,2 °C en 10,3 °C en was gemiddeld 6,1 °C. Er was 0,2 mm neerslag. Er was 8,6 uur zonneschijn (72%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1917: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,5 miljoen inwoners.
    • 5 maart » Woodrow Wilson wordt beëdigd voor een tweede termijn als President van de Verenigde Staten
    • 8 maart » De februarirevolutie begint in Petrograd (Sint-Petersburg), Rusland (23 februari op de juliaanse kalender).
    • 9 april » Canadezen veroveren Vimy Ridge tijdens een offensief bij Arras.
    • 30 april » Bij een vergissingsbombardement op Zierikzee komen drie personen om het leven. Een Brits vliegtuig had verkeerd genavigeerd en was in de veronderstelling boven België te vliegen.
    • 30 april » Oprichting van de Uruguayaanse voetbalclub Club Atlético Progreso.
    • 20 december » Oprichting van de Tsjeka, een Russische geheime dienst.
  • De temperatuur op 24 juli 2006 lag tussen 14,4 °C en 29,2 °C en was gemiddeld 22,9 °C. Er was 10,2 uur zonneschijn (64%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2006: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
    • 15 januari » De Nederlandse darter Jelle Klaasen (21) wint als debutant het wereldkampioenschap Lakeside van 2006. Hij verslaat hierbij de Nederlandse darter Raymond van Barneveld met 7-5 in sets en is hiermee de jongste speler ooit die Lakeside wint.
    • 20 april » In België wordt een wetsontwerp om adoptie door mensen van hetzelfde geslacht mogelijk te maken goedgekeurd door de Senaat.
    • 12 oktober » De Zweedse Academie maakt bekend dat de Nobelprijs voor Literatuur 2006 is toegekend aan de Turkse schrijver Orhan Pamuk.
    • 31 oktober » Start uitzendingen 101 TV, het Nederlands digitaal themakanaal van BNN
    • 8 november » Windows Vista bereikt de release to manufacture status.
    • 1 december » De laatste Baantjer (Televisieserie)-aflevering wordt uitgezonden. (De Cock en de onzichtbare moordenaar)


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Paulusma

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Paulusma.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Paulusma.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Paulusma (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Ben Wit, "Stamboom Wit en andere families West-Friesland", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-wit/I87269.php : benaderd 1 oktober 2026), "Bin Paulusma (1917-2006)".