Stamboom Wit en andere families West-Friesland » Jan Sleutel (1921-1975)

Persoonlijke gegevens Jan Sleutel 


Gezin van Jan Sleutel

Hij is getrouwd met Grietje Alida Wit.

Zij zijn getrouwd op 3 mei 1949 te Nieuwe Niedorp, Noord-Holland, Nederland, hij was toen 27 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jan Sleutel?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 20 mei 1921 lag tussen 5,7 °C en 19,3 °C en was gemiddeld 12,7 °C. Er was 9,6 uur zonneschijn (60%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1921: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,9 miljoen inwoners.
    • 3 februari » In München vindt de eerste massabijeenkomst van de NSDAP plaats.
    • 8 maart » Verkoos het Internationale Vrouwensecretariaat van de Communistische of Derde Internationale, definitief tot Internationale Vrouwendag.
    • 13 maart » Mongolië verklaart zichzelf onafhankelijk van China.
    • 5 mei » Het parfum Chanel Nº5 wordt gelanceerd.
    • 29 juli » Adolf Hitler wordt voorzitter van de NSDAP.
    • 18 december » Het Pools voetbalelftal speelt de eerste interland uit de geschiedenis van het land. In Boedapest wordt met 1-0 verloren van Hongarije.
  • De temperatuur op 15 mei 1975 lag tussen 8,1 °C en 16,6 °C en was gemiddeld 12,3 °C. Er was 1,9 uur zonneschijn (12%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van vrijdag 11 mei 1973 tot maandag 19 december 1977 was er in Nederland het kabinet Den Uyl met als eerste minister Drs. J.M. den Uyl (PvdA).
  • In het jaar 1975: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 13,6 miljoen inwoners.
    • 13 april » Militaire staatsgreep in Tsjaad, waarbij president François Tombalbaye om het leven komt.
    • 31 mei » Het Nederlands voetbalelftal verliest in Belgrado met 3-0 van Joegoslavië in een vriendschappelijk duel.
    • 30 juni » President Kenneth Kaunda van Zambia kondigt verstrekkende nationalisaties aan: al het particuliere landbezit, de bioscopen, particuliere verpleeginrichtingen en de grote dagbladen in het Afrikaanse land worden in beslag genomen door de staat.
    • 23 november » Begrafenis Francisco Franco (dictator Spanje).
    • 30 november » De West-Afrikaanse staat Dahomey heet voortaan Volksrepubliek Benin, naar de naam van een Afrikaans koninkrijk aan de Golf van Guinea dat in de zeventiende eeuw zijn grootste bloei kende.
    • 2 december » Treinkaping bij Wijster.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Sleutel

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Sleutel.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Sleutel.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Sleutel (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Ben Wit, "Stamboom Wit en andere families West-Friesland", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-wit/I1559.php : benaderd 10 februari 2026), "Jan Sleutel (1921-1975)".