Stamboom Willard » Adriaan Keizer (1891-1971)

Persoonlijke gegevens Adriaan Keizer 

  • Hij is geboren op 9 september 1891 in Amsterdam.
  • Registratie van geboorte.Bron 1
  • Beroepen:
    • Slager.
    • vanaf 30 mei 1956 Opkopen en venten van oude matrialen en afvalstoffen voor West en Centrum.Bron 2
  • Feiten:
    • (Bestuurder Trekdieren) .
      Januari 1923, afgegeven onder nr. 2408 door de Gemeente Amsterdam het bewijs van inschrijving als betuutrder van trekdieren.
    • (Persoons Bewijs) .
      Afgegeven op 24-12-1941 met nr. 266729
  • Woonachtig:
    • Marnixstraat 37, 2 hoog, Amsterdam.
      aldaar overleden
    • Nova Zemblastraat 20, 2 voor, Amsterdam.
    • Nova Zemblastraat 20, huis achter.
    • Nova Zemblastraat 20, huis voor.
    • Spaandammerstraat 125, Amsterdam.
    • Van Beuningenplein 31, huis, Amsterdam.
    • Van Boetzelaerstraat 15, 1 hoog, Amsterdam.
    • Van Boetzelaerstraat 57, 3 hoog, Amsterdam.
    • Van der Hoopstraat 117, huis, Amsterdam.
  • Hij is overleden op 10 november 1971 in Amsterdam, hij was toen 80 jaar oud.
    .
    Overleden in het huis van zijn zoon Adriaan Keizer (1921-1975) in Marnixstraat 37 (2 hoog).
    .
  • Registratie van overlijden.Bron 3
  • Hij is begraven op 12 november 1971 in Amsterdam.Bron 4
  • Een kind van Otto Keizer en Eefje Huisman
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 14 februari 2017.

Gezin van Adriaan Keizer

(1) Hij is getrouwd met Harmina Haak.

Zij zijn getrouwd op 6 maart 1913 te Amsterdam, hij was toen 21 jaar oud.Bron 5


Kind(eren):

  1. Eefje Keizer  1915-
  2. Wilhelmina Keizer  1919-1929

Het echtpaar is gescheiden 21 april 1920 te Amsterdam.


(2) Hij is getrouwd met Elisabeth Koning.

Zij zijn getrouwd op 20 oktober 1920 te Amsterdam, hij was toen 29 jaar oud.Bron 6


Kind(eren):

  1. Adriaan Keizer  1921-1975 
  2. Evert Keizer  1922-1997
  3. Elisabeth Keizer  1923-1923
  4. Dirk Keizer  1927-1997 
  5. Jasper Keizer  1930-1995 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Adriaan Keizer?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Adriaan Keizer

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Adriaan Keizer

Jan Keizer
1825-1891
Neeltje Slok
1825-????
Otto Keizer
1855-1927
Eefje Huisman
1851-1930

Adriaan Keizer
1891-1971

(1) 1913

Harmina Haak
1885-1969

(2) 1920
Evert Keizer
1922-1997
Dirk Keizer
1927-1997
Jasper Keizer
1930-1995

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Geboorteregister 10-12v
    2. Gem. Amsterdam, Verklaring erkende straathandelaar 1956
    3. Overlijdensregister 11-53
    4. Vredenhof, aan de Haarlemmerweg
    5. Huwelijksreg. 2-A, folio 26
    6. Huwelijksregister 6 I, folio 38v

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 9 september 1891 lag rond de 17,0 °C. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 84%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
    • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
    • In het jaar 1891: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 2 januari » Pim Mulier schaatst langs de elf Friese steden in een recordtijd van 13 uur.
      • 15 juni » Verheffing van de Apostolische Vicariaten Noord-, Centraal- en Zuid-Japan tot het Aartsbisdom Tokio en de bisdommen Osaka en Nagasaki.
      • 16 juni » John Abbott wordt premier van Canada.
      • 9 oktober » De première van het requiem van de Tsjechische componist Antonín Dvořák vindt plaats in Birmingham, Verenigd Koninkrijk .
      • 13 november » De Belgische voetbalvereniging Club Brugge wordt opgericht.
      • 15 december » De Canadees James Naismith vindt het basketbal uit.
    • De temperatuur op 20 oktober 1920 lag tussen -2,5 °C en 13,0 °C en was gemiddeld 4,6 °C. Er was 9,1 uur zonneschijn (87%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1920: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,8 miljoen inwoners.
      • 10 januari » Verdrag van de Volkenbond(Covenant of the League of Nations) in werking getreden.
      • 20 juli » Voetbalclub sc Heerenveen wordt opgericht.
      • 7 augustus » In Berlijn wordt het voetbalstadion Stadion An der alten Försterei officieel geopend.
      • 20 augustus » Oprichting van de Chileense voetbalclub Club Deportivo Palestino.
      • 31 oktober » Treinongeval in Borne (1 dode en 4 gewonden).
      • 2 december » Armenië staat bij het Verdrag van Alexandropol gebied af aan Turkije.
    • De temperatuur op 10 november 1971 lag tussen -1,7 °C en 6,8 °C en was gemiddeld 2,1 °C. Er was 8,1 uur zonneschijn (89%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
    • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet Biesheuvel I met als eerste minister Mr. B.W. Biesheuvel (ARP).
    • In het jaar 1971: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 13,1 miljoen inwoners.
      • 25 januari » Idi Amin zet via een coup Milton Obote af en wordt president van Oeganda.
      • 19 april » De Sovjet-Unie lanceert de Saljoet 1, het eerste Russische ruimtestation.
      • 1 mei » De Amerikaanse nationale treinmaatschappij Amtrak wordt opgericht.
      • 8 mei » Mislukte lancering van Mariner 8. Deze was bedoeld om in een baan om Mars onderzoek te doen.
      • 16 juni » Voetbalvereniging G.V.A.V. verandert haar naam in FC Groningen.
      • 1 december » Rebellen van de Rode Khmer voeren hun aanvallen op Cambodjaanse regeringstroepen op, en verdrijven deze uit Kompong Thmar en Ba Ray, 10 kilometer ten noordoosten van de hoofdstad Phnom Penh.
    • De temperatuur op 12 november 1971 lag tussen -2,7 °C en 6,8 °C en was gemiddeld 4,0 °C. Er was 0,6 mm neerslag gedurende 1,5 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
    • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet Biesheuvel I met als eerste minister Mr. B.W. Biesheuvel (ARP).
    • In het jaar 1971: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 13,1 miljoen inwoners.
      • 19 april » De Sovjet-Unie lanceert de Saljoet 1, het eerste Russische ruimtestation.
      • 1 mei » De Amerikaanse nationale treinmaatschappij Amtrak wordt opgericht.
      • 19 mei » Lancering van Mars 2, het eerste Russische ruimtevaartuig dat in een baan om Mars draait en waarvan de lander als eerste toestel het oppervlak bereikt.
      • 18 juli » De Belgische wielrenner Eddy Merckx wint de Ronde van Frankrijk vóór de Nederlander Joop Zoetemelk.
      • 4 augustus » Eerste vlucht van een Agusta A109, een helikopter van het Italiaanse bedrijf Agusta. De aankoop ervan door de Belgische Luchtmacht zorgde eind jaren 1980 voor het Agustaschandaal.
      • 17 oktober » Zaligverklaring van Maximiliaan Kolbe (1894-1941), Pools priester en martelaar in Auschwitz, door Paus Paulus VI.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Keizer

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Keizer.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Keizer.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Keizer (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Wim Willard een Larinees, "Stamboom Willard", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-willard/I816.php : benaderd 13 februari 2026), "Adriaan Keizer (1891-1971)".