Stamboom Willard » Nicolaas Thimotheus Wilhelmus Pandelaar (1915-1983)

Persoonlijke gegevens Nicolaas Thimotheus Wilhelmus Pandelaar 

  • Hij is geboren op 8 april 1915 in Laren, Noord-Holland, Nederland.
  • Hij is overleden op 30 mei 1983 in Laren, Noord-Holland, Nederland, hij was toen 68 jaar oud.
  • Een kind van Willem Pandelaar en Adriana Willard
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 18 juni 2026.

Gezin van Nicolaas Thimotheus Wilhelmus Pandelaar

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Nicolaas Thimotheus Wilhelmus Pandelaar?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Nicolaas Thimotheus Wilhelmus Pandelaar

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Nicolaas Thimotheus Wilhelmus Pandelaar

Nicolaas Pandelaar
± 1849-1888

Nicolaas Thimotheus Wilhelmus Pandelaar
1915-1983


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 8 april 1915 lag tussen 2,8 °C en 11,0 °C en was gemiddeld 7,0 °C. Er was 7,9 uur zonneschijn (59%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1915: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,3 miljoen inwoners.
      • 16 februari » De Fransen beginnen in Champagne een winteroffensief tegen de Duitse troepen; een maand later wordt het zonder enig resultaat afgeblazen.
      • 3 maart » Oprichting van de National Advisory Committee for Aeronautics (NACA), de voorganger van de NASA.
      • 14 maart » Eugene Martin, Frans autocoureur († 2006)
      • 5 september » Begin van de Zimmerwaldconferentie.
      • 9 september » Een Duitse zeppelin bombardeert Londen.
      • 28 september » Britse troepen verslaan de Turken bij Kout-El-Mara in Mesopotamië.
    • De temperatuur op 30 mei 1983 lag tussen 3,9 °C en 16,2 °C en was gemiddeld 11,0 °C. Er was 1,5 uur zonneschijn (9%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 4 november 1982 tot maandag 14 juli 1986 was er in Nederland het kabinet Lubbers I met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1983: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 14,3 miljoen inwoners.
      • 4 januari » De 15-jarige prins Makhosetive van Swaziland wordt door de stamoudsten gekozen tot de nieuwe koning als opvolger van de in augustus 1982 overleden koning Subhuza. Tot zijn meerderjarigheid regeert de koningin-moeder.
      • 13 januari » President Efraín Ríos Montt van Guatemala zegt dat zijn land het grootste deel van de aanspraken op het naburige Belize laat vallen; alleen het zuidelijke district Toledo eist het nog op.
      • 1 september » Korean Air-vlucht 007 wordt boven het grondgebied van de Sovjet-Unie neergeschoten, met 269 doden tot gevolg.
      • 4 oktober » In Stockholm demonstreren 100.000 zakenmensen tegen het voorstel van de regering van premier Olaf Palme om investeringsfondsen op te richten die door de vakbonden beheerd zullen worden.
      • 29 oktober » In Den Haag vindt de grootste demonstratie uit de Nederlandse geschiedenis plaats. Aan de demonstratie tegen het plaatsen van kruisraketten in Nederland doen ongeveer 550.000 mensen mee.
      • 8 november » Aardbeving in Luik met een sterkte van 5,0 op de schaal van Richter. Hierbij vallen twee doden en tientallen gewonden.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Pandelaar


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Wim Willard een Larinees, "Stamboom Willard", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-willard/I2271.php : benaderd 11 oktober 2026), "Nicolaas Thimotheus Wilhelmus Pandelaar (1915-1983)".