Stamboom Weijerman » Hendrik van Raenst (1400-????)

Persoonlijke gegevens Hendrik van Raenst 

  • Hij is geboren in het jaar 1400.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 22 juli 2013.

Gezin van Hendrik van Raenst

Hij is getrouwd met Elisabeth van Meerheim.

Zij zijn getrouwd rond 1430.


Kind(eren):

  1. Hendrik van Raenst  ± 1430-1497 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hendrik van Raenst?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Hendrik van Raenst

Hendrik van Raenst
1400-????

± 1430
Hendrik van Raenst
± 1430-1497

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van Raenst


De publicatie Stamboom Weijerman is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Weijerman, "Stamboom Weijerman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-weijerman/I6449.php : benaderd 30 december 2025), "Hendrik van Raenst (1400-????)".