Weening en Achtkarspelen e.o. » Pietje van der Leen (1884-1968)

Persoonlijke gegevens Pietje van der Leen 


Gezin van Pietje van der Leen

Zij is getrouwd met Gerrit de Vries.

Zij zijn getrouwd op 9 februari 1922 te Utingeradeel, Friesland, Nederland, zij was toen 37 jaar oud.Bron 3

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Pietje van der Leen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Pietje van der Leen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Pietje van der Leen

Pietje van der Leen
1884-1968

1922

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Geboorteregister 1884, Utingeradeel
  2. (Niet openbaar)
  3. Huwelijksregister 1922, Utingeradeel

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 29 april 1884 lag rond de 11,6 °C. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 70%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1884: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 4 januari » Oprichting van de Fabian Society.
    • 13 maart » Begin van het Beleg van Khartoum.
    • 13 mei » De American Institute of Electrical Engineers (AIEE), voorloper van de IEEE wordt opgericht.
    • 23 september » Herman Hollerith patenteert zijn mechanische optelmachine.
    • 15 oktober » Opening van de spoorlijn tussen Winterswijk en Neede.
    • 1 november » Oprichting van de Gaelic Athletic Association in Thurles, Ierland.
  • De temperatuur op 9 februari 1922 lag tussen -8,0 °C en 2,7 °C en was gemiddeld -3,3 °C. Er was 7,0 uur zonneschijn (73%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1922: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,0 miljoen inwoners.
    • 6 februari » Kardinaal Achille Ratti wordt gekozen tot Paus Pius XI.
    • 25 februari » Henri Landru, beter bekend als blauwbaard wordt geëxecuteerd.
    • 11 april » Benoeming van de Nederlander Johannes Olav Smit tot apostolisch vicaris van Noorwegen.
    • 30 april » Oprichting van de Poolse voetbalclub Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski.
    • 9 juli » Johnny Weissmuller zwemt als eerste mens onder de minuut op de 100 meter vrije slag; in Alameda brengt de latere filmster (Tarzan) het wereldrecord op 58,6. Het oude record (1.00,4) stond sinds 24 augustus 1920 op naam van zijn Amerikaanse landgenoot Duke Kahanamoku.
    • 23 augustus » Oprichting van de Peruaanse voetbalbond ("Federación Peruana de Fútbol").
  • De temperatuur op 10 april 1968 lag tussen -1,2 °C en 9,9 °C en was gemiddeld 4,5 °C. Er was 9,5 uur zonneschijn (70%). Het was licht bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
  • In het jaar 1968: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 12,7 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Nederland start met kleurentelevisie-uitzendingen.
    • 4 april » Moord op Martin Luther King door de blanke sluipschutter James Earl Ray.
    • 7 juni » Legoland Billund wordt officieel geopend.
    • 12 juni » Wielrenner Eddy Merckx wint als eerste Belg de Ronde van Italië.
    • 23 juli » Een Palestijns commando kaapt een Israëlisch vliegtuig; de onderhandelingen duren tot eind augustus en eindigen zonder bloedvergieten.
    • 12 oktober » XIX Olympiade gehouden in Mexico-Stad.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van der Leen


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Weening, "Weening en Achtkarspelen e.o.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-weening/I96889.php : benaderd 12 oktober 2026), "Pietje van der Leen (1884-1968)".