Weening en Achtkarspelen e.o. » Govert de Freijn (± 1700-????)

Persoonlijke gegevens Govert de Freijn 

  • Hij is geboren rond 1700 in -.
  • Hij is overleden in -.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 2 maart 2019.

Gezin van Govert de Freijn

Hij is getrouwd met Engelken Weeninck.

Zij zijn getrouwd op 10 november 1732 te Zutphen (Gd).Bron 1

10-11-1732 Govert de Freijn jm v St. Truijen soldaat in de compagnie van de capitein Schrijmaker onder Savornin liggen in guarnisoen te Zutphen en Engele Wenings wed'e van wijlen Christiaan Mekking van Bredevoort, zijn met attestatie van onsgaan trouwen te Zutphen

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Govert de Freijn?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Nederduits Gereformeerde Gemeente Bredevoort - Trouwboek 1682-1735

Over de familienaam De Freijn


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Weening, "Weening en Achtkarspelen e.o.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-weening/I95732.php : benaderd 26 december 2025), "Govert de Freijn (± 1700-????)".