Weening en Achtkarspelen e.o. » Elizabeth "Beth" Weening (1913-1985)

Persoonlijke gegevens Elizabeth "Beth" Weening 


Gezin van Elizabeth "Beth" Weening

Zij is getrouwd met Hendrik Roos.

Zij zijn getrouwd.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Elizabeth "Beth" Weening?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Elizabeth "Beth" Weening

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Elizabeth Weening

Elizabeth Weening
1913-1985


Hendrik Roos
± 1910-????


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 12 september 1913 lag tussen 6,9 °C en 20,3 °C en was gemiddeld 13,4 °C. Er was 10,2 uur zonneschijn (79%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1913: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,1 miljoen inwoners.
    • 14 mei » In Haarlem wordt het Frans Hals Museum geopend.
    • 29 augustus » Het kabinet-Cort van der Linden volgt het kabinet-Heemskerk op.
    • 4 september » Huwelijk van ex-koning Emanuel II van Portugal en prinses Augusta Victoria van Hohenzollern-Sigmaringen in Sigmaringen.
    • 23 september » Roland Garros vliegt als eerste over de Middellandse Zee van Europa naar Noord-Afrika.
    • 25 oktober » Oprichting van het bisdom Rijsel in Frankrijk, afgesplitst van het aartsbisdom Kamerijk.
    • 24 december » Groot spoorwegongeval bij Hooghalen.
  • De temperatuur op 11 augustus 1985 lag tussen 8,8 °C en 21,7 °C en was gemiddeld 15,7 °C. Er was 0,4 mm neerslag gedurende 1,2 uur. Er was 6,1 uur zonneschijn (41%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 4 november 1982 tot maandag 14 juli 1986 was er in Nederland het kabinet Lubbers I met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1985: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,5 miljoen inwoners.
    • 14 juni » TWA-vlucht 847 wordt gekaapt door de Hezbollah.
    • 7 juli » De 17-jarige Boris Becker wint als eerste Duitser en jongste tennisser ooit het toernooi van Wimbledon.
    • 30 augustus » De later met een Gouden Kalf bekroonde film Flesh & Blood van de Nederlandse regisseur Paul Verhoeven gaat in première.
    • 14 september » De eerste aflevering van de tekenfilmreeks "De avonturen van de Gummi Beren".
    • 7 oktober » Het cruiseschip Achille Lauro wordt gekaapt door Palestijnse terroristen.
    • 16 december » In New York, worden de maffialeiders Paul Castellano en Thomas Bilotti doodgeschoten; opdrachtgever John Gotti wordt de leider van de machtige familie Gambino.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Weening

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Weening.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Weening.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Weening (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Weening, "Weening en Achtkarspelen e.o.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-weening/I91644.php : benaderd 13 oktober 2026), "Elizabeth "Beth" Weening (1913-1985)".