Weening en Achtkarspelen e.o. » Gerben van Wieren (1901-1942)

Persoonlijke gegevens Gerben van Wieren 


Gezin van Gerben van Wieren

Hij is getrouwd met Geertje Ham.

Zij zijn getrouwd op 21 mei 1929 te Groningen (Gr), hij was toen 27 jaar oud.Bron 3

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gerben van Wieren?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Gerben van Wieren

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Gerben van Wieren

Gerben van Wieren
1901-1942

1929

Geertje Ham
1901-????


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. Huwelijksregister Groningen 1929

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 1 oktober 1901 lag tussen 9,4 °C en 22,6 °C en was gemiddeld 15,2 °C. Er was 8,0 uur zonneschijn (69%). Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1901: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
    • 10 januari » In Texas wordt olie ontdekt.
    • 28 januari » Scheepsramp SS Holland tijdens een zware storm op het hoofd van de Nieuwe Waterweg, 16 opvarenden verdrinken.
    • 4 maart » William McKinley wordt beëdigd voor een tweede termijn als president van de Verenigde Staten
    • 28 november » Vergaan van het vrachtschip Mesacria op de Noordzee, 11 doden. In diezelfde storm slaan op de loodskotter Eems no. 2 door een zware zee 6 bemanningsleden over boord.
    • 10 december » De eerste Nobelprijs wordt uitgereikt.
    • 20 december » In Stockholm wordt de eerste Nobelprijs uitgereikt.
  • De temperatuur op 21 mei 1929 lag tussen 4,9 °C en 21,1 °C en was gemiddeld 14,2 °C. Er was 14,0 uur zonneschijn (88%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1929: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,7 miljoen inwoners.
    • 31 januari » Leon Trotski wordt verbannen uit de Sovjet-Unie.
    • 12 februari » Stadhuis van Leiden afgebrand.
    • 18 februari » Eerste aankondiging van de Oscars.
    • 14 april » De eerste Grand Prix Formule 1 van Monaco wordt gereden.
    • 1 juni » Oprichting van de Nederlandse amateurvoetbalvereniging en latere profvoetbalclub Achilles '29.
    • 7 september » Bekrachtiging van het Protocol van Genève (verbod op chemische wapens).
  • De temperatuur op 22 februari 1942 lag tussen -15,0 °C en -3,6 °C en was gemiddeld -10,5 °C. Er was 7,3 uur zonneschijn (70%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1942: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,0 miljoen inwoners.
    • 20 januari » De nazi's beslissen op de Wannseeconferentie over de 'Endlösung der Judenfrage' ('oplossing van het Jodenvraagstuk').
    • 13 maart » Het dragen van een Jodenster wordt verplicht voor de joden in Nederland, België en Frankrijk.
    • 21 maart » Element nummer 94 krijgt de naam plutonium.
    • 1 juli » Het Centraal Vluchtelingenkamp Westerbork komt onder het bestuur van de Duitsers als Doorgangskamp Westerbork.
    • 12 november » Het Britse Achtste Leger onder generaal en later veldmaarschalk Bernard Montgomery neemt Tobroek in.
    • 4 december » De Verenigde Staten bombarderen voor het eerst het vasteland van Italië.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Wieren


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Weening, "Weening en Achtkarspelen e.o.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-weening/I90969.php : benaderd 30 september 2026), "Gerben van Wieren (1901-1942)".