Weening en Achtkarspelen e.o. » Gijsberta Antina Catharina Schuil (1914-)

Persoonlijke gegevens Gijsberta Antina Catharina Schuil 


Gezin van Gijsberta Antina Catharina Schuil

Zij is getrouwd met Cornelis Kappenburg.

Zij zijn getrouwd op 2 maart 1939 te Groningen (Gr), zij was toen 25 jaar oud.Bron 2


Notities over Gijsberta Antina Catharina Schuil

Notes for GIJSBERTA ANTINA CATHARINA SCHUIL:

Beroep volgens GK vader: dienstmeisje.

Uit info van YS blijkt dat GAS is gehuwd met ene Kappenburg. Ui dit huwelijk zijn twee kinderen geboren, de oudste is een meisje, Engeltje en de jongste een zoon Gerard. Waarschijnlijk betreft het hier G.H. Kappenburg, wonende te Groningen, Venuslaan 45. De man van GAS zou een limonadehandel hebben gehad die gevestigd is geweest in de Prinsenstraat.

Geboren in de Dol;juisgang.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gijsberta Antina Catharina Schuil?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Gijsberta Antina Catharina Schuil

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Gijsberta Antina Catharina Schuil

Frans Drent
1830-1923
Gerrit Schuil
1860-1946
Antje Drent
1870-1938

Gijsberta Antina Catharina Schuil
1914-????

1939

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Geboorteregister Groningen 1914
  2. (Niet openbaar)

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 17 februari 1914 lag tussen 3,4 °C en 8,8 °C en was gemiddeld 5,2 °C. Er was 1,0 mm neerslag. Er was 6,4 uur zonneschijn (64%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1914: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,2 miljoen inwoners.
    • 6 maart » Oprichting van de Zweedse voetbalclub Halmstads BK.
    • 12 april » Wielrenner Piet van Nek sr. komt zwaar ten val op de wielerbaan van Leipzig. Twee dagen later overlijdt hij.
    • 15 april » Hermann Hesse publiceert zijn roman Rosshalde.
    • 30 juni » Gandhi wordt gearresteerd in zijn anti-apartheidsstrijd in Zuid-Afrika.
    • 28 juli » De Eerste Wereldoorlog, ook de Wereldoorlog of de Grote Oorlog genoemd, breekt uit.
    • 10 oktober » Onder druk van Duitse bombardementen, werd de officiële overgave van Antwerpen ondertekend door de Antwerpse burgemeester, Jan De Vos.
  • De temperatuur op 2 maart 1939 lag tussen 0,5 °C en 11,6 °C en was gemiddeld 6,7 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 0,1 uur zonneschijn (1%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 25 juli 1939 tot 10 augustus 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn V met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 10 augustus 1939 tot 3 september 1940 was er in Nederland het kabinet De Geer II met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1939: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,7 miljoen inwoners.
    • 29 januari » Op initiatief van Maurice van Nieuwenhuizen wordt de "Nederlandsche Jiu-Jitsu Bond" (NJJB) opgericht, een van de voorlopers van de Judo Bond Nederland.
    • 28 maart » Einde Spaanse Burgeroorlog, generaal Francisco Franco verovert Madrid.
    • 10 augustus » Het demissionaire kabinet-Colijn V wordt, na slechts 16 dagen geregeerd te hebben, vervangen door kabinet-De Geer II.
    • 26 augustus » Verregaande autonomie voor Banat en Kroatië binnen het koninkrijk Joegoslavië na onderhandelingen met de Kroatische boerenpartij.
    • 28 september » Duitsland en de Sovjet-Unie komen overeen Polen te verdelen.
    • 9 oktober » De eerste 22 joodse vluchtelingen komen aan in kamp Westerbork.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Schuil

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Schuil.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Schuil.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Schuil (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Weening, "Weening en Achtkarspelen e.o.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-weening/I85153.php : benaderd 22 mei 2026), "Gijsberta Antina Catharina Schuil (1914-)".