Weening en Achtkarspelen e.o. » Anne van der Sluis (1895-1967)

Persoonlijke gegevens Anne van der Sluis 


Gezin van Anne van der Sluis

Hij is getrouwd met Lieuwkje Elzinga.

Zij zijn getrouwd op 15 september 1922 te Smallingerland (Fr), hij was toen 27 jaar oud.Bron 3

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Anne van der Sluis?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Anne van der Sluis

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Anne van der Sluis

Antje de Boer
1825-1865

Anne van der Sluis
1895-1967

1922

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Geboorteregister 1895, Smallingerland
  2. https://www.graftombe.nl/names/info/132766/sluis_van_der
  3. Huwelijksregister 1922, Smallingerland

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 18 juni 1895 lag rond de 13,8 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 74%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
  • In het jaar 1895: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 16 april » Hockey en Bandy Club "Haarlem & Omstreken" wordt opgericht, een van de voorlopers van het huidige HC Bloemendaal.
    • 7 mei » Aleksandr Popov demonstreert radiotelegrafie voor leden van de Russische Sociëteit Natuurkunde en Chemie.
    • 25 mei » De republiek van Taiwan wordt gesticht, met Tang Ching-sung als president.
    • 25 mei » Iers toneelschrijver en dichter Oscar Wilde wordt schuldig bevonden aan sodomie en moet voor twee jaar de gevangenis in.
    • 11 juli » De Gebroeders Lumière vertonen een eerste film aan wetenschappers.
    • 27 november » Tijdens zijn bezoek aan de Zweeds-Noorse club in Parijs ondertekent Alfred Nobel zijn testament, zodoende wordt zijn gehele vermogen aangewend om na zijn dood de Nobelprijs in te (kunnen) stellen.
  • De temperatuur op 15 september 1922 lag tussen 9,3 °C en 14,3 °C en was gemiddeld 11,7 °C. Er was 8,7 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1922: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,0 miljoen inwoners.
    • 25 februari » Henri Landru, beter bekend als blauwbaard wordt geëxecuteerd.
    • 7 mei » België verslaat het Nederlands voetbalelftal met 2-1.
    • 10 juni » Oprichting van de Oostenrijkse voetbalclub SV Mattersburg.
    • 29 juni » Bisschopswijding van Johannes Olav Smit, Nederlands apostolisch vicaris van Noorwegen, in de Sint Lebuïnuskerk in Deventer.
    • 31 oktober » Triomftocht van Italiaanse zwarthemden n.a.v. succesvolle coup, waarop Mussolini en zijn Fascistische Partij aan de macht komen.
    • 22 december » Oprichting van de Zweedse voetbalclub Jönköpings Södra IF.
  • De temperatuur op 9 oktober 1967 lag tussen 14,3 °C en 17,6 °C en was gemiddeld 16,1 °C. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 22 november 1966 tot 5 april 1967 was er in Nederland het kabinet Zijlstra met als eerste minister Prof. dr. J. Zijlstra (ARP).
  • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
  • In het jaar 1967: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 12,5 miljoen inwoners.
    • 27 januari » De Apollo 1 vliegt tijdens een oefening in brand. De drie astronauten (Virgil Grissom, Edward White, en Roger Chaffee) komen om.
    • 30 mei » De onafhankelijke Republiek Biafra wordt uitgeroepen.
    • 12 juli » Rassenrellen beginnen in Newark New Jersey. De rellen duren vier dagen en 27 mensen komen om.
    • 2 september » Doop van prins Willem-Alexander der Nederlanden in de Grote of Sint Jacobskerk in Den Haag.
    • 4 oktober » Hassanal Bolkiah Mu'izzaddin Waddaulah wordt sultan van Brunei
    • 29 november » Robert McNamara kondigt aan dat hij zal vertrekken als minister van Defensie, en president van de Wereldbank zal worden. Dit is het gevolg van zijn advies aan president Lyndon B. Johnson eerder die maand, om het aantal troepen in Vietnam te bevriezen, het bombarderen te beëindigen, en het vechten aan Zuid-Vietnam over te laten.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van der Sluis


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Weening, "Weening en Achtkarspelen e.o.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-weening/I81925.php : benaderd 12 oktober 2026), "Anne van der Sluis (1895-1967)".