Weening en Achtkarspelen e.o. » Hiltje Hazenberg (1900-1976)

Persoonlijke gegevens Hiltje Hazenberg 


Gezin van Hiltje Hazenberg

Zij is getrouwd met Jannes Bekkema.

Zij zijn getrouwd op 15 mei 1920 te Leek (Gr), zij was toen 19 jaar oud.Bron 3

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hiltje Hazenberg?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Hiltje Hazenberg

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Hiltje Hazenberg

Hiltje Hazenberg
1900-1976

1920

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Geboorteregister 1900, Achtkarspelen
  2. https://www.online-begraafplaatsen.nl/graf/408613/623783/Hiltje-Hazenberg-1900-1976
  3. Huwelijksregister Leek 1920

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 27 oktober 1900 lag rond de 8,2 °C. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 87%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1900: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 22 februari » Hawaï wordt officieel een territorium van de Verenigde Staten.
    • 14 maart » De Nederlandse botanicus Hugo de Vries brengt de erfelijkheidswetten van Mendel opnieuw onder de aandacht.
    • 11 april » In de VS loopt de eerste bruikbare duikboot van stapel, de USS Holland (SS-1).
    • 1 juni » In Rotterdam besluiten enkele schooljongens tot de oprichting van voetbalclub Neptunus, die 43 jaar later ook een honkbalafdeling krijgt.
    • 13 juli » In Den Helder exploderen enkele opgeviste granaten, waardoor vijf mensen om het leven komen.
    • 14 december » Max Planck publiceert zijn studie over de kwantummechanica.
  • De temperatuur op 15 mei 1920 lag tussen 3,9 °C en 15,5 °C en was gemiddeld 10,1 °C. Er was 13,6 uur zonneschijn (87%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1920: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,8 miljoen inwoners.
    • 12 februari » Het vrachtschip de West Aleta, met een lading van 15.000 vaten wijn, vergaat voor de kust van Terschelling, het bergen van de wijn neemt negen maanden in beslag.
    • 25 maart » Begin van de Russisch-Poolse oorlog.
    • 13 mei » De nationale voetbalteams van Italië en Nederland spelen voor het eerst in de geschiedenis tegen elkaar. Het vriendschappelijke duel in Genua eindigt in een 1-1 gelijkspel door treffers van Dé Kessler (0-1) en Enrico Sardi (1-1).
    • 17 mei » Het eerste verkeersvliegtuig landt op Schiphol
    • 7 oktober » Het Ir. D.F. Woudagemaal te Lemmer wordt in gebruik genomen.
    • 5 december » In Griekenland roept een referendum koning Constantijn I terug op de troon.
  • De temperatuur op 20 december 1976 lag tussen 1,6 °C en 4,4 °C en was gemiddeld 3,3 °C. Er was 0,9 mm neerslag gedurende 1,2 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van vrijdag 11 mei 1973 tot maandag 19 december 1977 was er in Nederland het kabinet Den Uyl met als eerste minister Drs. J.M. den Uyl (PvdA).
  • In het jaar 1976: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 13,7 miljoen inwoners.
    • 2 januari » Een zware storm trekt over Europa en veroorzaakt veel schade. In Nederland en België vallen elk twee doden.
    • 14 maart » Seppe Toremans, Belgisch cabaretier en standup-comedian
    • 5 april » In China leiden hevige protesten op het Tiananmen-plein tot een incident waarbij ten minste zestig demonstranten omkomen.
    • 9 mei » Ulrike Meinhof van de RAF wordt dood aangetroffen in haar cel in de gevangenis in Stuttgart-Stammheim.
    • 20 juli » Het onbemande ruimtevaartuigje Viking 1 maakt een zachte landing op de planeet Mars.
    • 10 september » Een Brits vliegtuig en een Joegoslavisch vliegtuig botsen bij Zagreb, waardoor 176 mensen omkomen.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Hazenberg


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Weening, "Weening en Achtkarspelen e.o.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-weening/I81228.php : benaderd 11 oktober 2026), "Hiltje Hazenberg (1900-1976)".