Weening en Achtkarspelen e.o. » Saakje Douma (1900-)

Persoonlijke gegevens Saakje Douma 


Gezin van Saakje Douma

Zij is getrouwd met Albert Zijlstra.

Zij zijn getrouwd op 21 september 1935 te Smallingerland (Fr), zij was toen 35 jaar oud.Bron 2

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Saakje Douma?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Saakje Douma

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Saakje Douma

Saakje Douma
1900-????

1935

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Geboorteregister 1900, Smallingerland
  2. Huwelijksregister 1935, Smallingerland

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 4 augustus 1900 lag rond de 15,8 °C. De luchtdruk bedroeg 74 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 80%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1900: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 2 juli » Eerste vlucht van een zeppelin, bij Friedrichshafen, Duitsland.
    • 22 augustus » In Tilburg wordt de elfjarige Marietje Kessels vermoord.
    • 8 september » De Galvestonorkaan eist 6000 tot 12.000 levens in Texas.
    • 31 oktober » Officiële oprichtingsdatum van de voetbalafdeling van omnisportclub AA La Gantoise, het huidige KAA Gent.
    • 3 november » De arts W. Poolman sticht de eerste afdeling van het Groene Kruis.
    • 14 december » Max Planck publiceert zijn studie over de kwantummechanica.
  • De temperatuur op 21 september 1935 lag tussen 10,2 °C en 20,8 °C en was gemiddeld 15,8 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 8,1 uur zonneschijn (66%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1935: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,4 miljoen inwoners.
    • 26 februari » In Daventry in het Verenigd Koninkrijk, demonstreert Robert Watson-Watt de eerste radar.
    • 2 juni » Oprichting van het Dansk Håndbold Forbund.
    • 10 juni » Alcoholics Anonymous wordt opgericht in Akron, Ohio.
    • 12 juni » Bolivia en Paraguay komen een wapenstilstand overeen, waardoor de Chaco-oorlog wordt beëindigd.
    • 15 september » In Duitsland worden de Neurenberger wetten ingevoerd door de nazi's.
    • 25 november » Het Internationaal Instituut voor Sociale Geschiedenis wordt opgericht.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Douma

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Douma.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Douma.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Douma (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Weening, "Weening en Achtkarspelen e.o.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-weening/I65675.php : benaderd 22 mei 2026), "Saakje Douma (1900-)".