Weening en Achtkarspelen e.o. » Cornelis Blom (1884-1974)

Persoonlijke gegevens Cornelis Blom 


Gezin van Cornelis Blom

Hij is getrouwd met Klaaske de Boer.

Zij zijn getrouwd op 17 augustus 1907 te Tietjerksteradeel, Friesland, Nederland, hij was toen 23 jaar oud.Bron 3

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelis Blom?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Cornelis Blom

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelis Blom

Cornelis Blom
1884-1974

1907

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Geboorteregister 1884, Tietjerksteradeel
  2. http://www.graftombe.nl/names/info/650004/blom
  3. Huwelijksregister 1907, Tietjerksteradeel

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 4 juni 1884 lag rond de 18,0 °C. De winddruk was 4 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 57%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1884: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 4 januari » Oprichting van de Fabian Society.
    • 13 maart » Begin van het Beleg van Khartoum.
    • 29 mei » De Nationale Maatschappij van Buurtspoorwegen wordt opgericht.
    • 16 juni » Jules Malou wordt premier van België.
    • 31 augustus » In Gent verschijnt het eerste socialistische dagblad van België, de Vooruit.
    • 1 november » Oprichting van de Gaelic Athletic Association in Thurles, Ierland.
  • De temperatuur op 17 augustus 1907 lag tussen 9,3 °C en 19,0 °C en was gemiddeld 14,6 °C. Er was 2,0 mm neerslag. Er was 1,1 uur zonneschijn (8%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1907: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,6 miljoen inwoners.
    • 15 april » Oprichting van de Argentijnse omnisportclub Unión de Santa Fe.
    • 24 april » Oprichting van de Egyptische voetbalclub Al-Ahly.
    • 19 mei » Oprichting van de Finse voetbalbond, de Suomen Palloliitto.
    • 19 juni » Oprichting van de Finse voetbalclub HJK Helsinki.
    • 23 september » Grote brand in woningcomplex aan de Marnixstraat te Amsterdam, 8 doden.
    • 19 oktober » Het eerste nummer van het links-radicale dagblad De Tribune verschijnt.
  • De temperatuur op 14 februari 1974 lag tussen 1,1 °C en 7,6 °C en was gemiddeld 4,5 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 0,8 uur zonneschijn (8%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van vrijdag 11 mei 1973 tot maandag 19 december 1977 was er in Nederland het kabinet Den Uyl met als eerste minister Drs. J.M. den Uyl (PvdA).
  • In het jaar 1974: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 13,5 miljoen inwoners.
    • 24 maart » Officiële opening van de Universiteit van Mauritius.
    • 1 juli » Beëdiging van Walter Scheel als vierde bondspresident van West-Duitsland.
    • 24 juli » Portugal creëert de grondwettelijke mogelijkheid om onafhankelijkheid te verlenen aan de kolonies.
    • 29 juli » De Amerikaan Jimmy Connors lost de Australiër John Newcombe na acht weken af als nummer één op de wereldranglijst der tennisprofessionals.
    • 30 augustus » Lancering van de eerste Nederlandse satelliet ANS.
    • 30 november » President Mathieu Kérékou van Dahomey verklaart het marxisme-leninisme tot de officiële staatsideologie, waarbij een groot aantal vestigingen van westerse bedrijven wordt genationaliseerd.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Blom

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Blom.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Blom.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Blom (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Weening, "Weening en Achtkarspelen e.o.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-weening/I62291.php : benaderd 12 oktober 2026), "Cornelis Blom (1884-1974)".