De temperatuur op 1 september 1886 lag rond de 30,1 °C. De winddruk was 4 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 53%. Bron: KNMI
23 februari » Cuba verhuurt Guantanamo Bay "voor de eeuwigheid" aan de Verenigde Staten.
3 mei » Oprichting van de Nederlandse voetbalclub Heracles Almelo
16 juni » Apotheker Caleb Bradham brouwt zijn eerste flesje Pepsi-Cola.
3 oktober » In Rotterdam worden de eerste twee droogdokken in gebruik genomen.
31 oktober » Eerste opvoering van Rose Bernd van Gerhart Hauptmann.
3 december » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub Torino FC.
Dag van overlijden 8 september 1947
De temperatuur op 8 september 1947 lag tussen 11,0 °C en 20,1 °C en was gemiddeld 16,0 °C. Er was 2,3 mm neerslag gedurende 0,9 uur. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Hans Weening, "Weening en Achtkarspelen e.o.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-weening/I61723.php : benaderd 24 december 2025), "Baukje de Boer (1886-1947)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.