Weening en Achtkarspelen e.o. » Johanna Siebrigje Boetes (1892-1975)

Persoonlijke gegevens Johanna Siebrigje Boetes 


Gezin van Johanna Siebrigje Boetes

Zij is getrouwd met Reinder van der Wey.

Zij zijn getrouwd op 30 mei 1914 te Leeuwarden (Fr), zij was toen 21 jaar oud.Bron 3

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna Siebrigje Boetes?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johanna Siebrigje Boetes

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna Siebrigje Boetes

Johanna Siebrigje Boetes
1892-1975

1914

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Geboorteregister 1892, Leeuwarden
  2. http://www.graftombe.nl/names/info/186411/boetes
  3. Huwelijksregister 1914, Leeuwarden

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 19 november 1892 lag rond de 7,5 °C. Er was 0.4 mm neerslag. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 97%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
  • In het jaar 1892: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 28 januari » Oprichting van de Amsterdamsche Hockey & Bandy Club.
    • 15 maart » Verheffing van de rooms-katholieke apostolische prefectuur Denemarken tot het apostolisch vicariaat Denemarken.
    • 14 mei » Oprichting van huidige Arnhemse voetbalclub Vitesse.
    • 24 mei » Octrooiaanvraag van Thomas Edison op de elektrische spoorweg.
    • 9 september » De Amerikaanse astronoom Edward Emerson Barnard ontdekt Amalthea, de derde maan van Jupiter.
    • 31 oktober » Inwijding van de gerestaureerde slotkapel in Wittenberg.
  • De temperatuur op 30 mei 1914 lag tussen 6,2 °C en 18,5 °C en was gemiddeld 12,9 °C. Er was 6,2 uur zonneschijn (38%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1914: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,2 miljoen inwoners.
    • 14 januari » Introductie van de lopende band door Henry Ford.
    • 14 maart » Abdias do Nascimento, Braziliaans politicus († 2011)
    • 28 maart » Eerste radio-uitzending in België.
    • 8 juni » In Brazilië wordt de Braziliaanse voetbalbond ("Confederação Brasileira de Futebol") opgericht.
    • 28 juli » De Eerste Wereldoorlog, ook de Wereldoorlog of de Grote Oorlog genoemd, breekt uit.
    • 8 december » Slag om de Falklandeilanden tussen Verenigd Koninkrijk en Duitsland.
  • De temperatuur op 10 december 1975 lag tussen 3,9 °C en 5,2 °C en was gemiddeld 4,5 °C. Er was 0,1 mm neerslag gedurende 0,1 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van vrijdag 11 mei 1973 tot maandag 19 december 1977 was er in Nederland het kabinet Den Uyl met als eerste minister Drs. J.M. den Uyl (PvdA).
  • In het jaar 1975: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 13,6 miljoen inwoners.
    • 4 maart » Charlie Chaplin wordt geridderd door koningin Elizabeth II van Engeland.
    • 12 april » Atleet Henk Kalf wint de eerste editie van de City-Pier-City Loop.
    • 13 april » Militaire staatsgreep in Tsjaad, waarbij president François Tombalbaye om het leven komt.
    • 10 september » Het Nederlands voetbalelftal gaat in Chorzow met 4-1 onderuit tegen Polen in de kwalificatiereeks voor het EK voetbal 1976, onder meer door twee doelpunten van Andrzej Szarmach.
    • 31 oktober » De single Bohemian Rhapsody van de rockband Queen wordt uitgebracht.
    • 2 december » Treinkaping bij Wijster.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Boetes

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Boetes.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Boetes.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Boetes (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Weening, "Weening en Achtkarspelen e.o.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-weening/I61639.php : benaderd 12 oktober 2026), "Johanna Siebrigje Boetes (1892-1975)".