Weening en Achtkarspelen e.o. » Willemke Kamstra (1884-1918)

Persoonlijke gegevens Willemke Kamstra 


Gezin van Willemke Kamstra

Zij is getrouwd met Alle Tadema.

Zij zijn getrouwd op 6 mei 1911 te Achtkarspelen (Fr), zij was toen 27 jaar oud.Bron 3


Kind(eren):

  1. Trijntje Tadema  1912-1918
  2. Baukje Tadema  1914-1929
  3. Hielke Tadema  1916-1927

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Willemke Kamstra?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Willemke Kamstra

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Willemke Kamstra


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Geboorteregister 1884, Kollumerland c.a.
  2. Overlijdensregister 1918, Achtkarspelen
  3. Huwelijksregister 1911, Achtkarspelen

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 12 februari 1884 lag rond de 10,2 °C. De winddruk was 3 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 70%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1884: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 4 januari » Oprichting van de Fabian Society.
    • 14 maart » Albert van Giffen, Nederlands archeoloog († 1973)
    • 16 juni » Jules Malou wordt premier van België.
    • 23 september » Herman Hollerith patenteert zijn mechanische optelmachine.
    • 1 oktober » Oprichting van de Deense krant Politiken in Kopenhagen.
    • 1 november » Oprichting van de Gaelic Athletic Association in Thurles, Ierland.
  • De temperatuur op 6 mei 1911 lag tussen 2,7 °C en 13,9 °C en was gemiddeld 8,6 °C. Er was 12,1 uur zonneschijn (80%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1911: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
    • 26 januari » Première van de opera Der Rosenkavalier van Richard Strauss in Dresden.
    • 1 mei » Dina Sanson wordt in Rotterdam de eerste politievrouw van Nederland.
    • 16 juni » Oprichting van het technologiebedrijf IBM.
    • 17 juni » De Universiteit van IJsland wordt gesticht.
    • 10 juli » Brand in twaalf panden op de Dam te Zaandam, zes doden.
    • 29 september » Begin van de Italiaans-Turkse Oorlog.
  • De temperatuur op 30 oktober 1918 lag tussen 3,8 °C en 11,7 °C en was gemiddeld 7,7 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 6,2 uur zonneschijn (63%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1918: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,6 miljoen inwoners.
    • 27 januari » De Finse Burgeroorlog breekt uit.
    • 14 juni » De Nederlandse regering besluit de Zuiderzeewerken te gaan uitvoeren.
    • 6 september » Oprichting van de Paraguayaanse voetbalclub General Caballero onder de naam Deportivo Meilicke.
    • 12 november » Oostenrijk wordt een republiek.
    • 1 december » IJsland wordt onafhankelijk van Denemarken
    • 1 december » Transsylvanië wordt verenigd met Roemenië


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Kamstra

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Kamstra.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Kamstra.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Kamstra (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Weening, "Weening en Achtkarspelen e.o.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-weening/I61043.php : benaderd 24 december 2025), "Willemke Kamstra (1884-1918)".