Weening en Achtkarspelen e.o. » Joukje Booi (1886-1943)

Persoonlijke gegevens Joukje Booi 


Gezin van Joukje Booi

Zij is getrouwd met Douwe Faber.

Zij zijn getrouwd op 29 november 1919 te Leeuwarderadeel (Fr), zij was toen 33 jaar oud.Bron 3

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Joukje Booi?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Joukje Booi

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Joukje Booi


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Geboorteregister 1886, Smallingerland
  2. Overlijdensregister 1943, Leeuwarderadeel
  3. Huwelijksregister 1919, Leeuwarderadeel

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 3 maart 1886 lag rond de -1,0 °C. Er was 0.2 mm neerslag. De winddruk was 26 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. De luchtdruk bedroeg 74 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 90%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1886: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 14 maart » Firmin Lambot, Belgisch wielrenner († 1964)
    • 8 april » De Duitser Carl Gassner verkrijgt octrooi op de droge zinkbatterij.
    • 8 mei » De eerste Coca-Cola wordt verkocht.
    • 23 juli » De eerste auto's van Gottlieb Daimler komen op de markt.
    • 4 september » De Noord-Amerikaanse indianenleider Geronimo geeft zich over.
    • 31 oktober » Opening van de Dom Luis I-brug in de Portugese stad Porto.
  • De temperatuur op 29 november 1919 lag tussen -0,3 °C en 6,8 °C en was gemiddeld 3,8 °C. Er was 0,4 mm neerslag. Er was 0,1 uur zonneschijn (1%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1919: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,7 miljoen inwoners.
    • 3 januari » Ernest Rutherford slaagt erin een atoom te splitsen.
    • 23 maart » Benito Mussolini richt de fascistische partij op.
    • 28 juni » Ondertekening van het Verdrag van Versailles.
    • 1 augustus » Oprichting van de Nederlandse voetbalclub De Treffers uit Groesbeek.
    • 7 augustus » Afghanistan wordt onafhankelijk.
    • 28 oktober » Drooglegging begint. Het Amerikaans Congress keurt de Volstead Act goed, alhoewel president Woodrow Wilson een veto had uitgesproken.
  • De temperatuur op 29 november 1943 lag tussen 3,5 °C en 8,3 °C en was gemiddeld 6,1 °C. Er was 5,8 mm neerslag gedurende 1,7 uur. Er was 2,5 uur zonneschijn (31%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1943: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,1 miljoen inwoners.
    • 20 februari » Mexico - De vulkaan Paricutín ontstaat.
    • 28 augustus » De Deense regering treedt af nadat de Duitse bezetter een ultimatum heeft gesteld omtrent het straffen van verzetsstrijders.
    • 10 september » Duitse troepen bezetten Rome.
    • 14 september » Ontmoeting tussen Hitler en Mussolini in Rastenburg.
    • 29 september » De Amerikaanse generaal Dwight D. Eisenhower en de Italiaanse maarschalk Pietro Badoglio ondertekenen een wapenstilstand op het Brits schip Nelson buiten de kust van Malta.
    • 30 september » Encycliek Divino Afflante Spiritu van Paus Pius XII over de promotie van Bijbelstudies.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Booi

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Booi.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Booi.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Booi (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Weening, "Weening en Achtkarspelen e.o.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-weening/I60784.php : benaderd 8 februari 2026), "Joukje Booi (1886-1943)".