Weening en Achtkarspelen e.o. » Geertje Loofvers (1863-1931)

Persoonlijke gegevens Geertje Loofvers 


Gezin van Geertje Loofvers

Zij is getrouwd met Henderikus Visser.

Zij zijn getrouwd op 13 oktober 1887 te Groningen (Gr), zij was toen 23 jaar oud.Bron 3

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Geertje Loofvers?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Geertje Loofvers

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Geertje Loofvers

Fenje Roeters
1830-1872

Geertje Loofvers
1863-1931

1887

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Geboorteregister Leek 1863
  2. (Niet openbaar)
  3. Huwelijksregister Groningen 1887

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 12 december 1863 lag rond de 9,5 °C. Er was 2 mm neerslag. De winddruk was 7.5 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-noord-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 95%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 februari 1862 tot 10 februari 1866 was er in Nederland het kabinet Thorbecke II met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
  • In het jaar 1863: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Abraham Lincoln ondertekent de emancipatieproclamatie.
    • 10 januari » De metro van Londen maakt haar eerste rit. Het is de eerste ondergrondse ter wereld.
    • 1 juli » Afschaffing van de slavernij in Suriname, viering Ketikoti.
    • 15 juli » Aanslag op aartsbisschop Joannes Zwijsen van Utrecht in zijn huis te Haaren. De bisschop heeft schotwonden in zijn rechterarm en -zijde maar overleeft de aanslag. De zaak is nooit opgehelderd.
    • 11 augustus » Cambodja wordt een protectoraat van Frankrijk.
    • 3 oktober » President van de Verenigde Staten Abraham Lincoln maakt van Thanksgiving Day een nationale feestdag.
  • De temperatuur op 13 oktober 1887 lag rond de 9,3 °C. De winddruk was 20 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 72%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1887: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 26 januari » Slag bij Dogali: Abessinië verslaat de Italianen.
    • 22 maart » De eerste editie van de Colombiaanse krant El Espectador verschijnt.
    • 12 juli » Oprichting van Odense Cricketklub, waar twee jaar later de Deense voetbalclub Odense BK uit voortkomt.
    • 26 juli » Het eerste Esperantoboek komt uit. De verwachting is dat binnen 100 jaar de hele wereld deze taal spreekt.
    • 1 september » Emile Berliner vraagt octrooi aan op de grammofoonplaat.
    • 15 september » De Texelse Courant wordt opgericht.
  • De temperatuur op 20 oktober 1931 lag tussen 3,2 °C en 12,0 °C en was gemiddeld 8,6 °C. Er was 1,3 mm neerslag gedurende 0,5 uur. Er was 1,4 uur zonneschijn (13%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1931: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,9 miljoen inwoners.
    • 1 maart » Japan installeert ex-keizer Puyi van China als staatshoofd van de marionettenstaat Mantsjoekwo.
    • 14 april » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Granada CF.
    • 26 april » Bisschopswijding van Leo Kierkels, Nederlands apostolisch delegaat in Brits-Indië, door kardinaal Willem Marinus van Rossum.
    • 12 mei » Het bevroren lichaam van Alfred Wegener wordt op Groenland teruggevonden.
    • 13 mei » Verkiezing van Paul Doumer tot president van Frankrijk.
    • 2 november » DuPont produceert als eerste synthetisch rubber.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Loofvers

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Loofvers.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Loofvers.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Loofvers (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Weening, "Weening en Achtkarspelen e.o.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-weening/I56964.php : benaderd 12 oktober 2026), "Geertje Loofvers (1863-1931)".