Weening en Achtkarspelen e.o. » Johannes Bekker (1865-1954)

Persoonlijke gegevens Johannes Bekker 


Gezin van Johannes Bekker

Hij is getrouwd met Jantje Nieuwland.

Zij zijn getrouwd op 15 mei 1886 te Westdongeradeel, Friesland, Nederland, hij was toen 20 jaar oud.Bron 3


Kind(eren):

  1. Hendrik Bekker  1888-1949 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes Bekker?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Johannes Bekker

Johannes Bekker
1865-1954

1886

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Geboorteregister 1865, Westdongeradeel
  2. Overlijdensregister 1954, Kollumerland c.a.
  3. Huwelijksregister 1886, Westdongeradeel

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 9 september 1865 lag rond de 23,4 °C. Er was 8 mm neerslag. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 78%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 februari 1862 tot 10 februari 1866 was er in Nederland het kabinet Thorbecke II met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
  • In het jaar 1865: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 22 februari » Tennessee neemt een nieuwe grondwet aan waarin slavernij is afgeschaft.
    • 9 april » Met de overgave van generaal Robert E. Lee eindigt de Amerikaanse Burgeroorlog.
    • 5 mei » De eerste treinroof vindt plaats in de buurt van North Bend, Ohio (Verenigde Staten).
    • 10 juni » Wereldpremière van de opera Tristan en Isolde van Richard Wagner in het Nationaltheater te München.
    • 18 december » Door aanname van het 13de amendement van de Amerikaanse grondwet wordt slavernij afgeschaft in de Verenigde Staten van Amerika.
    • 26 december » De percolator wordt uitgevonden door James Mason.
  • De temperatuur op 15 mei 1886 lag rond de 11,8 °C. De winddruk was 14 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 56%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1886: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 29 januari » Karl Benz deponeert de rechten voor de ’Patent Motorwagen’, die algemeen wordt beschouwd als het eerste voertuig dat specifiek werd ontworpen om door een verbrandingsmotor te worden aangedreven. Deze wordt algemeen gezien als de eerste auto.
    • 2 mei » Ericus Gerhardus Verkade opent de stoom-, brood- en beschuitfabriek 'De Ruyter'.
    • 29 mei » John Pemberton begint Coca-Cola te adverteren.
    • 1 september » Verheffing van het Bisdom Colombo tot Aartsbisdom Colombo en oprichting van de bisdommen Jaffna en Kandy in Ceylon
    • 4 september » De Noord-Amerikaanse indianenleider Geronimo geeft zich over.
    • 31 oktober » Opening van de Dom Luis I-brug in de Portugese stad Porto.
  • De temperatuur op 30 maart 1954 lag tussen 4,4 °C en 13,4 °C en was gemiddeld 9,1 °C. Er was 1,9 mm neerslag gedurende 1,9 uur. Er was 5,5 uur zonneschijn (43%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1954: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 10,6 miljoen inwoners.
    • 1 maart » De Verenigde Staten brengen de waterstofbom Castle Bravo tot ontploffing tijdens een kernproef.
    • 17 mei » Het Amerikaanse Hooggerechtshof geeft een arrest in de zaak Brown vs. The Board of Education waardoor de Amerikaanse middelbare scholen gedesegregeerd worden.
    • 29 mei » Heiligverklaring van Paus Pius X in Rome door Paus Pius XII
    • 16 augustus » In een kloof bij Farahzad, Iran komen minstens 2000 Islamitische pelgrims om na heftige regenval en de vloedgolf die daardoor ontstaat.
    • 31 oktober » De Duitse televisiezender Das Erste (Erstes Deutsches Fernsehen) begint met landelijke uitzendingen.
    • 30 november » Een meteoriet slaat door een dak en treft een vrouw in Sylacauga (Alabama).


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Bekker

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Bekker.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Bekker.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Bekker (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Weening, "Weening en Achtkarspelen e.o.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-weening/I56851.php : benaderd 12 oktober 2026), "Johannes Bekker (1865-1954)".